Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Pilarka tarczowa MacAllister MCS1400L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MacAllister MCS1400L
 
Producent: MacAllister
 
Klasyfikacja: pilarki do drewna
 
Specyfikacja: Moc 1400 W Maksymalna głębokość cięcia 45 stopni 43 mm Maksymalna głębokość cięcia 90 stopni 63 mm Średnica tarczy 190 mm Liczba zębów 24 Napięcie zasilania 230 V Waga 4,5 kg
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
11 wszystkich głosów

 

Plusy


niska cena, solidne urządzenie, intuicyjna w obsłudze

Minusy


brak


Pilarka tarczowa MacAllister MCS1400L wyposażona została w silnik o mocy 1400 W. W skład zestawu oprócz pilarki i tarczy wchodzi laser umożliwiający bardziej precyzyjne cięcie, a także równoległa listwa wiodąca oraz klucz do montowania tarczy. Użytkownicy MacAllister MCS1400L jednogłośnie stwierdzają, że jest to urządzenie intuicyjne i niezwykle łatwe w obsłudze. Oprócz tego produkt cieszy się opinią […]

0
Opublikowany 27 lutego 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pilarka tarczowa mniej znanej firmy MacAllister o oznaczeniu modelowym MCS1400L. Mimo tego, że jest to jeden z “marketowych” wynalazków warto się nad jego kupnem (chociaż przez moment zastanowić). Naprawdę warto! Zaczynajmy!
 

Pilarka tarczowa MacAllister MCS1400L wyposażona została w silnik o mocy 1400 W. W skład zestawu oprócz pilarki i tarczy wchodzi laser umożliwiający bardziej precyzyjne cięcie, a także równoległa listwa wiodąca oraz klucz do montowania tarczy. Użytkownicy MacAllister MCS1400L jednogłośnie stwierdzają, że jest to urządzenie intuicyjne i niezwykle łatwe w obsłudze. Oprócz tego produkt cieszy się opinią większej niezawodności od produktów konkurencji. Dodatkowymi atutami pilarki są jej wysoka wydajność oraz atrakcyjna cena.

Jeśli mowa o specyfikacji technicznej recenzowanej pilarki MacAllister MCS1400L to maksymalna głębokość cięcia drewna w jej przypadku wynosi 63 mm (przy równoczesnym zachowanym kącie cięcia 90 stopni) oraz 43 mm (dla kąta 45 stopni). Stosować możemy tarcze tnące o średnicy 190 mm, z 24 zębami tnącymi. Urządzenie zasilane jest standardowym prądem elektrycznym o napięciu 230 V. Pilarka cechuje się niewielką wagą (4,5 kilograma). Prędkość obrotowa narzędzia mianowana jest z kolei na 6500 obr. / min. Pilarka MacAllister posiada aż 3 letni okres gwarancji producenta.

 
Cena urządzenia jest bardzo atrakcyjna jak na pilarkę i nie przekracza kwoty 200 złotych. Jej obsługa i jakość działania również nie pozostawiają wiele do życzenia. W tej cenie nie znajdziemy lepszego narzędzia do cięcia drewna! Ocena ogólna – piątka z plusem. 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Źródła: Castorama, Grafika Google.

Zdjęcia


Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)