Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Posadzka cementowa KREISEL MOCNY BETON B-20

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MOCNY BETON B-20 25 kg
 
Producent: KREISEL
 
Klasyfikacja: zaprawy cementowe
 
Specyfikacja: Opakowanie: 25 kg Grubość warstwy: od 25 do 60 mm Średnie zużycie: 20 kg / m2 / cm Wytrzymałość: 20 MPa
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
8 wszystkich głosów

 

Plusy


wszechstronne możliwości zastosowania, atrakcyjna cena

Minusy


brak


Zaprawa MOCNY BETON B-20 marki KREISEL to nic innego jak sucha mieszanka służąca do wykonywania cementowych podkładów podłogowych i elementów betonowych. Z powodzeniem możemy ją wykorzystać do kotwienia słupków ogrodzeniowych. Jej szczególnym atutem jest możliwość łatwego rozprowadzania i długi okres korygowalności, zaś po stwardnieniu posadzka nabiera właściwości mrozo- i wodoodpornych. Jeśli chodzi o aspekty techniczne […]

1
Opublikowany 8 października 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Do szerokiego grona naszych recenzji dołącza dziś posadzka cementowa MOCNY BETON B-20 marki KREISEL. Produkt dystrybuowany jest w workach o masie 25 kilogramów.
 

Zaprawa MOCNY BETON B-20 marki KREISEL to nic innego jak sucha mieszanka służąca do wykonywania cementowych podkładów podłogowych i elementów betonowych. Z powodzeniem możemy ją wykorzystać do kotwienia słupków ogrodzeniowych. Jej szczególnym atutem jest możliwość łatwego rozprowadzania i długi okres korygowalności, zaś po stwardnieniu posadzka nabiera właściwości mrozo- i wodoodpornych.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanej zaprawy, warto powiedzieć słowo na temat jej wytrzymałości i średniego zużycia. Posadzka wykonana przy jej użyciu wytrzyma nacisk nawet do 20 MPa. Produkt charakteryzuje się wydajnością rzędu 20 kilogramów na metr kwadratowy przy zachowanej 1-centymetrowej grubości warstwy. Co do samych grubości warstw mieszczą się one w przedziale od 2,5 do 6 centymetrów. Jak już wyżej wspomniałem zaprawa cementowa MOCNY BETON B-20 świetnie sprawdza się zarówno w przypadku stosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Możemy ją wykorzystać zarówno w pokoju, na schodach i w korytarzu, jak również w kuchni czy łazience. Niestraszny jest jej również klimat panujący w garażu, pomieszczeniach gospodarczych, na balkonach, tarasach oraz w ogrodzie. Podkład może być wstępnie użytkowany już po upływie doby, jednak pełną użyteczność i właściwości nabiera po upływie 4 tygodni.

 
Jeśli chodzi o cenę opisywanego produktu dopełnia ona całości idealnej wręcz zaprawy. KREISEL MOCNY BETON B-20 to koszt zaledwie 8,49 złotych. W zamian otrzymujemy zaprawę o wszechstronnych właściwościach. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

posadzka-cementowa-mocny-beton-b-20-kreisel,main

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Soltherm
    5.0

    Bardzo dobra i tania zaprawa, używamy jej jako jednej z producentów, gdy zakładamy ogrzewanie podłogowe połączone z pompami ciepła. Klienci nie narzekają, także wszystko ok

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)