Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Powłoka hydroizolacyjna Tytan Alubit – 5kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Powłoka hydroizolacyjna Tytan Alubit - 5kg
 
Producent: Tytan
 
Klasyfikacja: masy asfaltowe, prace dekarskie
 
Specyfikacja: opakowanie - 5kg
 
Materiały Budowlane: , ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
4 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, wydajne opakowanie

Minusy


brak


Masa asfaltowa Tytan Alubit to produkt przeznaczony do dekoracyjnego zabezpieczania pokryć dachowych przed szkodliwym działaniem wilgoci. Motyw dekoracyjny uzyskany został w tym przypadku poprzez utworzenie na aplikowanym obszarze srebrzystej powłoki z efektem antyrefleksyjnym. Dodatkowo powłoka ta w korzystny sposób “rozprowadza” temperaturę po całej powierzchni dachowej. Produkt Tytan Alubit swoje zastosowanie znajdzie w konserwacji i dekoracji […]

0
Opublikowany 31 października 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest asfaltowo-aluminiowa powłoka hydroizolacyjna z właściwościami dekoracyjnymi Alubit marki Tytan. Masa ta dystrybuowana jest w opakowaniach 5 kilogramowych.
 

Masa asfaltowa Tytan Alubit to produkt przeznaczony do dekoracyjnego zabezpieczania pokryć dachowych przed szkodliwym działaniem wilgoci. Motyw dekoracyjny uzyskany został w tym przypadku poprzez utworzenie na aplikowanym obszarze srebrzystej powłoki z efektem antyrefleksyjnym. Dodatkowo powłoka ta w korzystny sposób “rozprowadza” temperaturę po całej powierzchni dachowej. Produkt Tytan Alubit swoje zastosowanie znajdzie w konserwacji i dekoracji dachowych pokryć bitumicznych, eternitów, pokryć z ocynku, aluminium i blachy stalowej, a także w zabezpieczaniu obróbek blacharskich i konstrukcji stalowych. Nie możemy go natomiast wykorzystać w bezpośredniej styczności ze styropianem, smołą lub papami smołowymi. Dodatkowym atutem opisywanej hydroizolacji jest posiadanie przez nią właściwości opóźniających starzenie się powłok bitumicznych.

 
Masa Tytan Alubit przez osoby, które przynajmniej raz miały z nią styczność, recenzowana jest jako produkt wysokiej jakości, cechujący się stosunkowo łatwą aplikacją i bardzo wydajnym opakowaniem. Cenowo powłoka hydroizolacyjna Tytan Alubit prezentuje się również całkiem przyzwoicie – za wariant pięciokilogramowy zapłacimy kwotę 120 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)