Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

PRIMACOL Folia w płynie 15 KG

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: PRIMACOL Folia w płynie
 
Producent: Unicell Polska
 
Klasyfikacja: izolacja
 
Specyfikacja: Wydajność: 1,1 kg/m2 przy łącznej grubości 2 warstw 1mm Opakowania: 1.5kg, 4.5kg, 7kg oraz 15kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność, atrakcyjna cena, świetne właściwości techniczne

Minusy


brak


Folia w płynie PRIMACOL marki Unicell Polska to gotowy do użycia produkt sprzedawany w postaci elastycznej masy uszczelniającej. Swoje zastosowanie znajdzie podczas wykonywania izolacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkt świetnie zda rezultat podczas zabezpieczania ścian, stropów, tarasów, ścian budowli zagłębionych w gruncie czy ścian oporowych. Ponadto folia w płynie PRIMACOL to doskonały wybór w […]

0
Opublikowany 15 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest folia w płynie PRIMACOL renomowanej marki Unicell Polska, zajmującej się w głównej mierze artykułami budowlanymi z linii różnego rodzaju izolacji. Wariant, jaki trafił pod ostrze mojego redakcyjnego pióra to 15 kilogramowe wiaderko. W dystrybucji dostępne są także 3 inne, mniejsze opcje – są nimi odpowiednio 1,5, 4,5 oral 7 kilogramów. Zaczynajmy!
 

folia-w-plynie-primacol,big

Folia w płynie PRIMACOL marki Unicell Polska to gotowy do użycia produkt sprzedawany w postaci elastycznej masy uszczelniającej. Swoje zastosowanie znajdzie podczas wykonywania izolacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkt świetnie zda rezultat podczas zabezpieczania ścian, stropów, tarasów, ścian budowli zagłębionych w gruncie czy ścian oporowych. Ponadto folia w płynie PRIMACOL to doskonały wybór w przypadku wykonywania uszczelnień stropów garaży podziemnych oraz izolacji pod płytkami ceramicznymi na balkonach i tarasach. Co do samych możliwości izolacji, środek może być też wykorzystywany jako izolacja na płytach gipsowo-kartonowych pod okładziny ceramiczne (płytki, kamień, itp.).

Zwróćmy uwagę na cechy charakterystyczne opisywanego produktu. Środek po wyschnięciu nabiera właściwości nierozpuszczalnych dla wody i mrozoodpornych. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżnia się znakomitą wręcz przyczepnością, niezależnie od rodzaju wybranego materiału. Dzięki swoim unikatowym cechom obniża zagrożenie powstawania pęknięć materiałów okładzinowych (skutek różnych rozszerzalności cieplnych podłoża i okładziny).

Jeśli chodzi o aspekty techniczne produktu, folia w płynie PRIMACOL, jak już wyżej wspomniałem występuje w czterech wariantach objętościowych: 1,5, 4,5, 7 oraz recenzowane 15 kilogramów. Dystrybuowany jest w wiaderkach wykonanych z elastycznego tworzywa sztucznego. Do uzyskania pożądanego efektu izolacyjnego zaleca się zastosować przynajmniej 2 warstwy środka. Jeśli mowa o wydajności produktu, utrzymuje się ona na całkiem przyzwoitym poziomie 1,1 kilograma na metr kwadratowy przy grubości warstwy 1 milimetra. Producent udziela na produkt 18 miesięcznego okresu gwarancji.

 
Cenowo produkt przedstawia się całkiem korzystnie na tle swojej wysokiej jakości technicznej. Kwota, jaką wydamy na największy wariant 15 kilogramowy to dokładnie 127 złotych. Mniejsze opakowania są odpowiednio o kilkanaście złotych od siebie tańsze. Produkt cieszy się uznaniem zarówno ze strony ekspertów, jak i forumowiczów, tak więc nie pozostaje mi nic innego jak wystawić mu najwyższą ocenę – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

folia w płynie opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)