Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Renoblacha ULTRAMENT

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Renoblacha ULTRAMENT 5l
 
Producent: ULTRAMENT
 
Klasyfikacja: środki do impregnacji pokryć dachowych
 
Specyfikacja: opakowanie - 5l, zużycie - 300 ml/m2
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


dobry i skuteczny preparat w dobrej cenie

Minusy


brak


Renoblacha marki ULTRAMENT swoje zastosowanie znajdzie podczas renowacji pokryć blaszanych na dachach różnego formatu, z uwzględnieniem konstrukcji skośnych i pionowych. Preparat przeznaczony jest do bezpośredniego nakładania na blachę. Z powodzeniem można go używać do regeneracji bitumicznych pokryć dachowych. Niestraszne są mu takie materiały jak papa z posypką mineralną czy gonty bitumiczne. Materiał bez żadnych przeciwwskazań możemy też aplikować […]

0
Opublikowany 14 grudnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest preparat Renoblacha firmy ULTRAMENT służący, jak sama nazwa wskazuje, do renowacji pokryć blaszanych na dachach. Renoblacha dystrybuowana jest w wiadrach o zawartości 5 litrów. Należy przyznać, że nazwa środka jest bardzo chwytliwa. Przyjrzyjmy się naszą redakcyjną lupą czy również parametry recenzowanego preparatu wzbudzą w nas równie entuzjastyczne opinie. Zaczynajmy!
 

Renoblacha marki ULTRAMENT swoje zastosowanie znajdzie podczas renowacji pokryć blaszanych na dachach różnego formatu, z uwzględnieniem konstrukcji skośnych i pionowych. Preparat przeznaczony jest do bezpośredniego nakładania na blachę. Z powodzeniem można go używać do regeneracji bitumicznych pokryć dachowych. Niestraszne są mu takie materiały jak papa z posypką mineralną czy gonty bitumiczne. Materiał bez żadnych przeciwwskazań możemy też aplikować na płoty wykonane z siatki stalowej.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu Renoblacha ULTRAMENT charakteryzuje się średnim zużyciem na poziomie 300 mililitrów preparatu na metr kwadratowy powierzchni. Jak wyżej wspomniałem Renoblacha sprzedawana jest w 5 litrowych opakowaniach. Środek jest przydatny do użytku przez okres 2 lat.

Zapoznaliśmy się już z kartą techniczną produktu. Przyjrzyjmy się jak prezentuje się użycie preparatu w praktyce. Po wyschnięciu na powierzchni blachy środek tworzy wodoszczelną dobrze kryjącą powłokę, odporną na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz na zgubny wpływ promieniowania UV. Raz zastosowany pozwala cieszyć oko pięknym pokryciem dachu przez długie lata. Cenowo również przedstawia się całkiem przyzwoicie. Za pięć litrów preparatu zapłacimy niespełna 60 złotych. Uważam, że naprawdę warto.

 
Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)