Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

ŚNIEŻKA ACRYL PUTZ RV-13 Renowa, Gładź szpachlowa

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ŚNIEŻKA ACRYL PUTZ RV-13 Renowa
 
Producent: ŚNIEŻKA
 
Klasyfikacja: gładzie szpachlowe
 
Specyfikacja: opakowanie - 20kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
4 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo dobry stosunek jakosć-cena

Minusy


brak


  Gładź szpachlowa firmy ŚNIEŻKA to produkt będący mieszaniną starannie dobieranych kruszyw – białego cementu, wapna hydratyzowanego, mączki wapiennej oraz innych domieszek. ACRYL PUTZ RV-13 Renowa cechuje się doskonałą urabialnością. Gładź szpachlowa ŚNIEŻKA idealnie nadaje się do wykonywania gładzi bez konieczności szlifowania. Stosować ją możemy zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i wilgotnych – zarówno na mokro, jak i na […]

0
Opublikowany 29 października 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest wapienna gładź szpachlowa firmy ŚNIEŻKA – model z linii ACRYL PUTZ – RV-13 Renowa. Produkt dystrybuowany jest w 20 kilogramowych opakowaniach.

 

 

Gładź szpachlowa firmy ŚNIEŻKA to produkt będący mieszaniną starannie dobieranych kruszyw – białego cementu, wapna hydratyzowanego, mączki wapiennej oraz innych domieszek. ACRYL PUTZ RV-13 Renowa cechuje się doskonałą urabialnością. Gładź szpachlowa ŚNIEŻKA idealnie nadaje się do wykonywania gładzi bez konieczności szlifowania. Stosować ją możemy zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i wilgotnych – zarówno na mokro, jak i na sucho. Ponadto recenzowany produkt wykazuje właściwości dezynfekujące i paroprzepuszalne. Gładzi tej nie możemy jednak zastosować jako podłoża pod elementy ceramiczne. Świeżej powierzchni gładzi nie należy także w większym stopniu narażać na zawilgocenia.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to ŚNIEŻKA ACRYL PUTZ RV-13 Renowa jest wapienną gładzią szpachlową przeznaczoną do użytku wewnętrznego. Dystrybuowana jest w formie sypkiej w workach o zawartości 20 kilogramów. Szpachla ŚNIEŻKA cechuje się średnim zużyciem rzędu 1,1 kg/m2 – przy zachowaniu 1 mm grubości warstwy szpachli – jest zatem bardzo wydajnym produktem. Maksymalną grubość warstwy, jaką możemy zastosować, jest 3 milimetry. Gładź w kolorze śnieżnobiałym – przeznaczona do aplikowania ręcznego (metalową pacą) i maszynowego, przy użyciu natrysku hydrodynamicznego.

 
Gładź szpachlową ŚNIEŻKA ACRYL PUTZ RV-13 Renowa oprócz wielu walorów praktycznych cechuje również niezwykle korzystna cena. Za opakowanie 20 kilogramowe zapłacimy kwotę nieprzewyższającą 40 złotych (dokładnie 39,24 zł – najniższa oferta znaleziona w internecie). Ocena ogólna – szóstka!
 

WŁAŚCIWOŚCI WYROBU
Gęstość nasypowa [g/cm3] 0,75
Przyczepność [MPa] >0,3
Reakcja na ogień A1
Kolor biały

 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)