Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

ŚNIEŻKA Farba do kaloryferów – 0,4L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ŚNIEŻKA Farba do kaloryferów
 
Producent: ŚNIEŻKA
 
Klasyfikacja: farby, emalie
 
Specyfikacja: opakowanie - 400ml
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
7 wszystkich głosów

 

Plusy


doskonała skrywalność, atrakcyjna cena

Minusy


brak


  ŚNIEŻKA Farba do kaloryferów jak już powiedziałem jest emalią akrylową. Farbę tą możemy stosować do dekoracyjnego, ochronnego malowania kaloryferów i elementów instalacji centralnego ogrzewania. Emalia ŚNIEŻKA może być także stosowana jako farba do metalu i farba do drewna. Zaleca się stosować ją do malowania wewnątrz pomieszczeń elementów drewnianych i drewnopochodnych, płyt gipsowo-kartonowych, elementów stalowych, żeliwnych, tynków, podłoży betonowych, […]

7
Opublikowany 28 października 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest biała akrylowa emalia firmy Śnieżka – Farba do kaloryferów. Produkt dystrybuowany jest w puszce 400 ml.

 

 

farba-termoodporna-do-kaloryferow-sniezka

ŚNIEŻKA Farba do kaloryferów jak już powiedziałem jest emalią akrylową. Farbę tą możemy stosować do dekoracyjnego, ochronnego malowania kaloryferów i elementów instalacji centralnego ogrzewania. Emalia ŚNIEŻKA może być także stosowana jako farba do metalu i farba do drewna. Zaleca się stosować ją do malowania wewnątrz pomieszczeń elementów drewnianych i drewnopochodnych, płyt gipsowo-kartonowych, elementów stalowych, żeliwnych, tynków, podłoży betonowych, a także do renowacji starych wymalowań olejno-ftalowych –  wszystko to, oczywiście po uprzednim zagruntowaniu. Farbę tą możemy aplikować ręcznie przy pomocy pędzla lub wałka lub natryskowo. ŚNIEŻKA Farba do kaloryferów jest odporna na działanie wysokich temperatur. Cechuje się również brakiem zjawiska żółknięcia i doskonałą przyczepnością do malowanego podłoża.

malowanie_starych_grzejnikow

J

eśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu, możemy tu powiedzieć o jego całkiem przyzwoitej wydajności rzędu 10 metrów kwadratowych na litr, przy jednokrotnym malowaniu. Pełen czas wysychania jednej warstwy to 24 godziny. Jak wcześniej powiedziałem produkt sprzedawany jest w puszce o pojemności 400 ml (dostępne są także warianty bardziej pojemne – 1 oraz 2 litry).  Emalia ta nadaje połyskujący efekt dekoracyjny malowanej powierzchni. Przed użyciem zaleca się dokładne wymieszanie farby.

 
Cenowo produkt zasługuje na pochwałę – za opakowanie 400 ml farby ŚNIEŻKA do kaloryferów zapłacimy niecałe 13 złotych. Dodając do tego doskonałą skrywalność oraz atrakcyjny końcowy efekt dekoracyjny otrzymujemy wręcz idealny produkt. W konsekwencji tego ocena ogólna także musi być idealna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

farba-termoodporna-do-kaloryferow-sniezka

sniezka do kaloryferow

odmalowany grzejnik
jak czym pomalowac kaloryfer
*zdjęcia pochodzą z czytaczka.pinger.pl

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


7 komentarzy


 1.  
  naprawa dachu
  1.5

  Badawcze spojrzenie na historię, każdy powinien rozczytać
  również zapoznać się z tematem.
 2.  
  anjula

  ja mam inne wrażenie z malowania kaloryferów tą farbą. Minęło już trochę czasu od malowania, farba ani nie schodzi, ani nie żółknie, nawet nie myślę o kolejnym malowaniu, bo po prostu nie ma takiej potrzeby.
 3.  
  Marcin

  Jeden z gorszych zakupów, farba spływa, nie kryje dobrze, nawet pomalowanej już wcześniej powierzchni. dulux kolory świata lepiej kryje za pierwszym razem niż to badziewie po 3 malowaniach.

  ocena ogólna: Śśśśśśśśśśśśśścierwo…
 4.  
  Bozena

  Mam pytanie czy ta farba smierdzi jak sie ja używa ,bo te olejne mają silny zapach od ktorego mozna sie zatruc
 5.  
  nn

  lakier do paznokci lepiej kryje i się trzyma niż ta farba.
  zakup porazka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 6.  
  ali

  odradzam zakup! nie kryje, wodnista. Szkoda kasy i czasu!!!
 7.  
  Tomasz

  Czy można tą farbą malować również rurki CO z miedzi ?

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)