Śnieżka Modern White Matowa Lateksowa

Częstą bolączką osób, które podejmują się samodzielnego malowania wnętrz, jest niski komfort pracy z różnego rodzaju farbami przeznaczonymi do malowania ścian i sufitów. Szczególnie uciążliwe staje się skłonność do powstawania zachlapań i plam, zarówno na malowanych powierzchniach, jak i na posadzkach bądź meblach. Jak wybrnąć z tej sytuacji i znacznie ułatwić sobie pracę? Wystarczy wybrać odpowiednią farbę o innowacyjnej formule. Takim produktem jest Śnieżka Modern White Matowa Lateksowa, która posiada niespotykaną, gęstą konsystencję. Przyjrzyjmy się dokładniej temu rewolucyjnemu produktowi i omówmy jego wszelkie wady oraz zalety.

 Śnieżka Modern White 

Mieliśmy okazję przetestować farbę Śnieżka Modern White w pojemności wynoszącej 2,5 litra i w jedynym dostępnym kolorze, jakim jest matowa, śnieżna biel. Producent zachwala swój produkt obecnością innowacyjnego składnika, czyli Compact Comfort System, który jest w istocie zestawem specjalnie wyselekcjonowanych zagęstników oraz innych specjalistycznych komponentów. Kompleks ten ma w zamyśle nadawać farbie gęstej, nielejącej się konsystencji, dzięki której znacznie ograniczyć ma się ilość plam i zachlapań. I rzeczywiście, pod tym względem praca z farbą Śnieżka Modern White jest niezwykle wygodna oraz komfortowa. Pracując z farbą nie sposób jest narobić jakichkolwiek plam czy też zacieków na malowanych powierzchniach. Produkt ten doskonale współpracuje z wszystkimi dostępnymi na rynku wałkami malarskimi, ale równie dobrze może być z powodzeniem nakładany za pomocą pędzli czy też specjalistycznych agregatów i pistoletów malarskich. Farba Śnieżka Modern White daje fenomenalne rezultaty podczas malowania zarówno ścian pionowych, jak i sufitów.

Farba Śnieżka Modern White jest farbą z rodzaju lateksowych i po wyschnięciu tworzy na malowanych powierzchniach zmywalną powłokę, wysoce odporną za mycie oraz szorowanie. Do perfekcyjnego pokrycia ścian i sufitów wystarczy już jedna warstwa farby, przy czym jeżeli chcemy uzyskać efekt głębokiej, śnieżnej bieli, możemy z powodzeniem pomalować dwie warstwy. Matowe wykończenie sprawia, że farba sprawdza się w każdym wnętrzu, bez względu na jego stylistykę czy też kolorystykę. Jednocześnie produkt odznacza się wysoką wydajnością, kształtującą się na poziomie 13 metrów kwadratowych z jednego litra farby. Formuła farby jest oprócz tego przyjazna dla środowiska oraz zdrowia człowieka, gdyż zawiera ona obniżoną, minimalną zawartość LZO, czyli lotnych związków organicznych. Śnieżka Modern White Matowa Lateksowa może być z powodzeniem stosowana na podłożach gipsowych, mineralnych, betonowych, drewnianych i drewnopodobnych, a także na płytach kartonowo-gipsowych.

Śnieżka Modern White Matowa Lateksowa to produkt naprawdę godny uwagi. Jej gęsta, innowacyjna konsystencja znacznie ułatwia pracę z tym produktem i sprawia, że malowanie staje się prawdziwą przyjemnością. W związku z powyższym możemy jako ocenę końcową wyłącznie dziesiątkę!

farba śnieżka modern white opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak filmów do wyświetlenia

 Zobacz filmy z naszego kanału123budujemy.pl.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje