Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Styropian Izolbet Super Fasada 80 mm 0,3 m3

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Styropian Super - Fasada 80 mm 0,3 m3
 
Producent: Izolbet
 
Klasyfikacja: ocieplenia, termoizolacja
 
Specyfikacja: grubość arkusza - 80 mm, objętość opakowania - 0,3 m3, ilość arkuszy - 7
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
12 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość, trwałość, firma

Minusy


trochę zbyt wysoka cena


      Każda z płyt styropianowych Izolbet Super Fasada wykonana została przy użyciu cięć gładkich i frezowanych. Jak sama nazwa wskazuje jest to styropian fasadowy przeznaczony w głównej mierze do zastosowania w izolacji cieplnej ścian z elementami z okładziną i wentylacją powietrzną. Świetnie zdaje swój rezultat także w przypadku izolacji ścian w bezspoinowych systemach […]

0
Opublikowany 14 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest styropian marki Izolbet z linii Super Fasada o grubości 80 mm – dystrybuowany w opakowaniach o objętości 0,3 metra sześciennego. Jedna paczka zawiera 7 arkuszy styropianowych. 
 

904363

 

 

 

Każda z płyt styropianowych Izolbet Super Fasada wykonana została przy użyciu cięć gładkich i frezowanych. Jak sama nazwa wskazuje jest to styropian fasadowy przeznaczony w głównej mierze do zastosowania w izolacji cieplnej ścian z elementami z okładziną i wentylacją powietrzną. Świetnie zdaje swój rezultat także w przypadku izolacji ścian w bezspoinowych systemach ociepleń oraz w termoizolacji nadproży, ościeży i spodniej warstwy stropu. Stosować go możemy również jako szalunek tracony pod warstwę tynku na elewacjach budynków.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne to jak wyżej wspomniano każda płyta styropianowa posiada grubość 80 milimetrów. Powierzchnia łączna płyt (siedmiu) znajdujących się w opakowaniu wynosi 3,5 metra kwadratowego. Ponadto styropian Izolbet Super Fasada cechuje się współczynnikiem przewodzenia ciepła na poziomie 0,04 W/m2K oraz oporem cieplnym o wartości 2 m2K/W. Jeśli chodzi o reakcję na ogień to styropian Izolbet otrzymał od ekspertów literkę “E”.

 
Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za styropian Izolbet mogłaby być trochę niższa tak jak jest to w przypadku konkurencyjnych producentów. Za jeden metr sześcienny styropianu Izolbet Super Fasada musimy wyłożyć przy kasie kwotę przekraczającą 150 złotych. Jakościowo produkt wypada z kolei bardzo korzystnie i świetnie radzi sobie z powierzonymi mu zadaniami. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

izolbet super fasada

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzy



Zapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)