Styropian Izolbet Super Fasada 80 mm 0,3 m3

Opisywanym produktem jest styropian marki Izolbet z linii Super Fasada o grubości 80 mm – dystrybuowany w opakowaniach o objętości 0,3 metra sześciennego. Jedna paczka zawiera 7 arkuszy styropianowych. 

904363

 

 

 

Każda z płyt styropianowych Izolbet Super Fasada wykonana została przy użyciu cięć gładkich i frezowanych. Jak sama nazwa wskazuje jest to styropian fasadowy przeznaczony w głównej mierze do zastosowania w izolacji cieplnej ścian z elementami z okładziną i wentylacją powietrzną. Świetnie zdaje swój rezultat także w przypadku izolacji ścian w bezspoinowych systemach ociepleń oraz w termoizolacji nadproży, ościeży i spodniej warstwy stropu. Stosować go możemy również jako szalunek tracony pod warstwę tynku na elewacjach budynków.

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o aspekty techniczne to jak wyżej wspomniano każda płyta styropianowa posiada grubość 80 milimetrów. Powierzchnia łączna płyt (siedmiu) znajdujących się w opakowaniu wynosi 3,5 metra kwadratowego. Ponadto styropian Izolbet Super Fasada cechuje się współczynnikiem przewodzenia ciepła na poziomie 0,04 W/m2K oraz oporem cieplnym o wartości 2 m2K/W. Jeśli chodzi o reakcję na ogień to styropian Izolbet otrzymał od ekspertów literkę „E”.

Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za styropian Izolbet mogłaby być trochę niższa tak jak jest to w przypadku konkurencyjnych producentów. Za jeden metr sześcienny styropianu Izolbet Super Fasada musimy wyłożyć przy kasie kwotę przekraczającą 150 złotych. Jakościowo produkt wypada z kolei bardzo korzystnie i świetnie radzi sobie z powierzonymi mu zadaniami. Ocena ogólna – piątka!

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!


izolbet super fasada

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje