Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Szlifierka oscylacyjna Black & Decker KA274EKA

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker KA274EKA
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: szlifierki oscylacyjne, elektronarzędzia
 
Specyfikacja: Moc pobierana 310 W Napięcie zasilania 230 V Prędkość Regulowana Prędkość bez obciążenia 6000-10.000 obr./min Działanie mimośrodowe 1.0 mm Średnica ruchu obrotowego 2.0 mm Funkcja szlifowania Ruch okrężny Rozmiar papieru 115 x 280 mm Wielkość stopy 115 x 270 mm
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


wydajne urządzenie w niskiej cenie

Minusy


brak


Szlifierka oscylacyjna Black & Decker KA274EKA przeznaczona jest do wykonywania wszystkich ogólnych prac szlifierskich. Wyposażona została w silnik o przyzwoitej mocy 310 W zasilany standardowym napięciem elektrycznym 230 V o prędkości obrotowej bez obciążenia mieszczącej się w przedziale od 6000 do 10000 obrotów na minutę. Co do samej prędkości obrotowej należy powiedzieć o tym, że […]

0
Opublikowany 24 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Do szerokiego grona naszych recenzji dołącza dziś szlifierka oscylacyjna KA274EKA firmy Black & Decker. Z produktami tej marki mieliśmy już do czynienia na łamach naszej strony i w 99,9 procentach przypadków były one świetnie wykonane z dbałością o detale oraz cechowały się ponadprzeciętnymi parametrami pracy. Czy tak też będzie tym razem? Zapraszam do lektury dzisiejszego wpisu!
 

915e11bb46bcb9643a70af3861a71a37

Szlifierka oscylacyjna Black & Decker KA274EKA przeznaczona jest do wykonywania wszystkich ogólnych prac szlifierskich. Wyposażona została w silnik o przyzwoitej mocy 310 W zasilany standardowym napięciem elektrycznym 230 V o prędkości obrotowej bez obciążenia mieszczącej się w przedziale od 6000 do 10000 obrotów na minutę. Co do samej prędkości obrotowej należy powiedzieć o tym, że posiada ona pełną regulację. Średnica ruchu obrotowego mianowana jest na 2 milimetry, zaś działanie mimośrodowe wynosi 1 milimetr. Szlifierka jak można łatwo wywnioskować pracuje ruchem okrężnym. Możemy wykorzystać w niej papier ścierny o wymiarach do 115 x 280 milimetrów. Sama stopa narzędzia posiada podobny wymiar z tą drobną różnicą, iż dolny pułap wynosi nie 280, a 270 milimetrów. Jeśli chodzi o same mocowanie papieru do szlifierki, wykorzystano w tym wypadku rozwiązanie korzystające z zacisków metalowych. Pozwala ono na pewne utrzymanie papieru ściernego nawet podczas bardzo intensywnej pracy.

Co do usprawnień technicznych i bezpieczeństwa użytkowania narzędzia, możemy powiedzieć o wyposażeniu go w niezwykle ergonomiczną rękojeść przednią, umożliwiającą wygodną obsługę szlifierki oraz o worku do odsysania pyłu, zapewniającym utrzymanie pełnej czystości w miejscu pracy. Atutem producenta jest to, że worek na pył zamieszczony jest w standardowym wyposażeniu i nie musimy do niego dopłacać, jak w przypadku produktów od konkurencyjnych producentów. Oprócz niego po rozpakowaniu pudełka znajdziemy także 10 arkuszy papieru ściernego (4 razy 120, 4 razy 80 oraz 2 razy 60), a także praktyczny kuferek umożliwiający łatwy transport narzędzia.

 
Jak na produkt z najniższej półki cenowej, szlifierka Black & Decker KA274EKA charakteryzuje się idealną wręcz jakością. Narzędzie jest doskonale wykonane, proste, ergonomiczne, a przede wszystkim wydajne. Koszt jego zakupu nie przekracza budżetu 280 złotych. Gorące oklaski – ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Źródła: Grafika Google, materiały producenta.

Zdjęcia

1955615_KA274EKA_1

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)