Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 30 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Tynk gips ręczny Knauf Goldband 10 kg
 
Producent: Knauf
 
Klasyfikacja: tynki, chemia budowlana
 
Specyfikacja: opakowanie - 30 kg, zużycie - 0,85 kg/m2, uziarnienie - 1,2 mm
 
Materiały Budowlane:
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


cena

Minusy


brak


Jest to nic innego jak sucha zaprawa na bazie gipsu przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków, z wyłączeniem pomieszczeń przeznaczonych do mokrych procesów produkcyjnych. Tynk gipsowy Knauf Goldband jest przystosowany do nakładania ręcznego. Stosowany jest głównie do wykańczania kuchni, łazienek i pomieszczeń ogólnych. Zaprawę tą możemy nakładać na szorstkie podłoża, beton oraz tynki podkładowe. eśli chodzi […]

0
Opublikowany 7 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest gipsowa zaprawa tynkarska marki Knauf z linii Goldband dystrybuowana w opakowaniach 30 kilogramowych.

 

Jest to nic innego jak sucha zaprawa na bazie gipsu przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków, z wyłączeniem pomieszczeń przeznaczonych do mokrych procesów produkcyjnych. Tynk gipsowy Knauf Goldband jest przystosowany do nakładania ręcznego. Stosowany jest głównie do wykańczania kuchni, łazienek i pomieszczeń ogólnych. Zaprawę tą możemy nakładać na szorstkie podłoża, beton oraz tynki podkładowe.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne to jak już wcześniej wspomniałem tynk Knauf Goldband dystrybuowany jest w opakowaniach 30 kilogramowych (a także w 5, 10 i 20 kilogramowych). Surowiec ten cechuje się zużyciem na poziomie 0,85 kilograma na metr kwadratowy przy grubości warstwy 1 milimetra. Z kolei maksymalna grubość warstwy tynku wynosi w tym przypadku 45 milimetrów. Produkt jest jednowarstwowy – czas schnięcia po nałożeniu wynosi siedem dni.

 
Cenowo tynk gips ręczny Knauf Goldband w opakowaniu 30 kg wypada bardzo przyzwoicie – koszt jaki wiąże się z jego zakupem to niespełna 36 złotych. Przy prawidłowym przechowywaniu okres przydatności produktu wynosi 6 miesięcy. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzy



Zapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)