Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Tynk maszynowy ALPOL AT 301 cementowo-wapienny szary – 30 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ALPOL AT-301
 
Producent: ALPOL
 
Klasyfikacja: tynki cementowo-wapienne
 
Materiały Budowlane:
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


stosunek jakość/cena

Minusy


brak


      ynk maszynowy ALPOL AT 301 jest produktem służącym do wykonywania wewnętrznych wypraw tynkarskich o powierzchni kategorii III i wytrzymałości na ściskanie kategorii CS I. Z powodzeniem stosować go możemy zarówno na powierzchni ścian i sufitów. Dzięki unikatowej strukturze tynk aplikować możemy bez względu na wilgotność powietrza panującą w pomieszczeniu. Tynk ALPOL AT 301 […]

1
Opublikowany 18 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest tynk cementowo-wapienny przystosowany do maszynowej metody aplikacji marki ALPOL – model AT 301 w kolorze szarym. Tynk ów dystrybuowany jest w opakowaniach 30 kilogramowych.

 

 

 

 

T

ynk maszynowy ALPOL AT 301 jest produktem służącym do wykonywania wewnętrznych wypraw tynkarskich o powierzchni kategorii III i wytrzymałości na ściskanie kategorii CS I. Z powodzeniem stosować go możemy zarówno na powierzchni ścian i sufitów. Dzięki unikatowej strukturze tynk aplikować możemy bez względu na wilgotność powietrza panującą w pomieszczeniu. Tynk ALPOL AT 301 został stworzony na bazie cementowo-wapiennej. Stanowi idealną bazę pod wszelkiego rodzaju okładziny ceramiczne, struktury dekoracyjne czy farby. Produkt szczególnie zaleca się do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach sanitarnych ze względu na podatność na zagrzybianie. Oprócz wspomnianej wyżej przeze mnie metody maszynowej, tynk ten możemy także aplikować ręcznie.

Aspekty techniczne opisywanego produktu to możemy tu powiedzieć o kilku ważnych sprawach. Pierwszą z nich jest to, iż tynku ALPOL AT 301 nie możemy stosować na zewnątrz budynków – produkt nie posiada właściwości mrozoodpornych. Tynk jest jednowarstwowy, zaś grubość pojedynczej warstwy powinna mieścić się w przedziale od 8 do 25 milimetrów. Po zmieszaniu z wodą produkt jest przydatny do użycia przez jedną godzinę. Tynk ALPOL AT 301 cechuje się wysoką odpornością na ogień (klasa A1). Gęstość nasypowa surowca mianowana jest na 1300 kg/m3, z kolei przyczepność do podłoża mianuje się na wartość od 0,25 MPa.

 
Tynk maszynowy ALPOL AT 301 oprócz wielu walorów praktyczno technicznych cechuje również atrakcyjna cena. Za opakowanie 30 kilogramowe zapłacimy kwotę nieprzewyższającą 20 złotych (dokładnie 18,30 zł). Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Mariooo
    4.5

    Właśnie jestem na kupnie tego tynku, polecił mi znajomy a jemu poleciła ekipa od tynków, podobno tylko tym robią i sobie chwalą.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)