Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

TYTAN Grunt uniwersalny EURO-LINE

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: TYTAN EURO-LINE Grunt Uniwersalny
 
Producent: TYTAN
 
Klasyfikacja: grunty
 
Specyfikacja: opakowanie - 1l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


niska cena, uniwersalne możliwości zastosowania

Minusy


brak


Grunt uniwersalny TYTAN EURO-LINE znajdzie swoje zastosowanie podczas gruntowania wszystkich porowatych i chłonnych podłoży betonowych. Przy jego użyciu można również zabezpieczać powierzchnie wykonane z płyt cementowych i gazobetonu, płyt gipsowych oraz tynków wewnętrznych i zewnętrznych. Produkt marki TYTAN dzielnie utrzymuje dobrą renomę marki. Recenzowany jest przez użytkowników jako bardzo dobry grunt w niskiej cenie. Po jego […]

0
Opublikowany 19 grudnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest grunt uniwersalny EURO-LINE renomowanej marki TYTAN. Produkt dystrybuowany jest w butelkach o zawartości 1 litra. Czym się charakteryzuje? Co wyróżnia go spośród szeregu konkurencyjnych preparatów? Za chwilę się dowiecie! Zaczynajmy.
 

grunt-uniwersalny-euro-line-tytan,main

Grunt uniwersalny TYTAN EURO-LINE znajdzie swoje zastosowanie podczas gruntowania wszystkich porowatych i chłonnych podłoży betonowych. Przy jego użyciu można również zabezpieczać powierzchnie wykonane z płyt cementowych i gazobetonu, płyt gipsowych oraz tynków wewnętrznych i zewnętrznych.

Produkt marki TYTAN dzielnie utrzymuje dobrą renomę marki. Recenzowany jest przez użytkowników jako bardzo dobry grunt w niskiej cenie. Po jego użyciu tynk mineralny doskonale trzyma się powierzchni. Preparat dystrybuowany jest w opakowaniach o pojemności 1 litra. Za jego przewodnie zalety można uznać zabezpieczenie przed pękaniem lub nadmiernym ścieraniem powłoki tynku. Z powodzeniem może być wykorzystany w przypadku nierównych podłoży – neutralizuje ich wszelkie mankamenty.

 
Cena gruntu uniwersalnego TYTAN EURO-LINE wypada bardzo korzystnie. Za recenzowany wariant 1 litrowy zapłacimy niespełna 9 złotych. Moim zdaniem to bardzo niska kwota za produkt wykazujący dobre parametry z możliwością uniwersalnego zastosowania. Ocena ogólna – piątka z plusem!

źródło grafiki: sklep Leroy Merlin

 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

tytan grunt euro-line opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)