Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

TYTAN Impregnat do więźby dachowej koncentrat 5kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: TYTAN Impregnat do więźby dachowej 5L
 
Producent: TYTAN
 
Klasyfikacja: impregnat do więźby dachowej
 
Specyfikacja: opakowanie: 5l, kolor: zielony, koncentrat
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo dobre właściwości ochronne, niska cena

Minusy


brak


Impregnat do więźby dachowej TYTAN w kolorze zielonym – dedykowany jest w szczególności do zabezpieczania więźby dachowej przed szkodliwym działaniem domowych grzybów i insektów, które są technicznymi szkodnikami drewna. Swe zastosowanie koncentrat TYTAN znajdzie przy impregnacji drewnianych elementów budowlanych takich jak więźba czy odeskowania. Jeśli chodzi o skład produktu to z istotniejszych spraw warto wspomnieć […]

1
Opublikowany 23 marca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest impregnat do więźby dachowej firmy TYTAN. Produkt dystrybuowany jest w formie koncentratu w pięciolitrowych opakowaniach (kanistrach) wykonanych z tworzywa sztucznego.
 

Impregnat do więźby dachowej TYTAN w kolorze zielonym – dedykowany jest w szczególności do zabezpieczania więźby dachowej przed szkodliwym działaniem domowych grzybów i insektów, które są technicznymi szkodnikami drewna. Swe zastosowanie koncentrat TYTAN znajdzie przy impregnacji drewnianych elementów budowlanych takich jak więźba czy odeskowania. Jeśli chodzi o skład produktu to z istotniejszych spraw warto wspomnieć o zawartych w nim miedziowych składnikach aktywnych, które po pewnym czasie utrwalenia się w drewnie zmieniają jego kolor z niebieskiego na oliwkowo-zielony. Po wyschnięciu impregnat osiada w drewnie.  Produkt jest odporny na zwietrzenie i wymywanie. Co ważne – impregnat TYTAN nie podnosi palności drewna, a zaimpregnowane drewno nie powoduje korozji stali. Preparat stosować w stosunku 1:9 do rozpuszczalnika.

 
Produkt oprócz swoich doskonałych właściwości zabezpieczających cechuje się również atrakcyjną ceną – niespełna 55 złotych – za opakowanie. Ocena ogólna: piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony
TYTAN KOLOR: Zielony
Opakowanie: 5l ROZCIEŃCZANIE: 1:9

Zdjęcia

impregnat do drewna

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz  1. Fatal error: Call to a member function permalink() on a non-object in /home/admin/domains/123budujemy.pl/public_html/wp-content/themes/made/functions/custom.php on line 591