Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wkrętarka Makita 6723DW

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Makita 6723DW
 
Producent: Makita
 
Klasyfikacja: wkrętarki
 
Specyfikacja: wymiary - 292x49x60 mm, waga - 0,42 kg, napięcie wkrętaka - 4,8 V, czas ładowania - 3-5 h, pojemność ogniwa - 600 mAh, max prędkość obrotowa - 220 obr./min., max moment obrotowy - 4,5 Nm
 
Narzędzia Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
7 wszystkich głosów

 

Plusy


wygodny uchwyt, dobra regulacja, lekkość, dobra moc, przystępna cena

Minusy


obraca się tylko jedną prędkością


samej konstrukcji wkrętarki Makita 6723DW także możemy rzec kilka istotnych faktów. Po pierwsze, narzędzie to posiada łamaną rękojeść pokrytą warstwą antypoślizgową – działania te odgrywają kluczową rolę jeśli chodzi o użytkowanie wkrętarki – idealnie dopasowuje się do ręki, a co najważniejsze praca nią nie jest męcząca. Mają na to wpływ również niewielkie gabaryty urządzenia – […]

0
Opublikowany 27 czerwca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest wkrętarka marki Makita model o oznaczeniu 6723DW. Wkrętarka ta zasilana jest akumulatorem niklowo-kadmowym o napięciu 4,8V. W wyposażeniu standardowym produktu znajdują się opisywane narzędzie, zestaw końcówek śrubokrętowych, ładowarka sieciowa – to wszystko zaś zostało skrzętnie zapakowane do poręcznej walizki wykonanej z tworzywa sztucznego (o której można powiedzieć, że została wykonana bardzo solidnie). 
 

i-makita-6723dw

O

samej konstrukcji wkrętarki Makita 6723DW także możemy rzec kilka istotnych faktów. Po pierwsze, narzędzie to posiada łamaną rękojeść pokrytą warstwą antypoślizgową – działania te odgrywają kluczową rolę jeśli chodzi o użytkowanie wkrętarki – idealnie dopasowuje się do ręki, a co najważniejsze praca nią nie jest męcząca. Mają na to wpływ również niewielkie gabaryty urządzenia – waży ono 0,42 kilograma i posiada wymiary 292 x 49 x 60 milimetrów.

J

eśli chodzi o aspekty czysto techniczne to wkrętak zasilany jest wyżej wspomnianym napięciem z akumulatora 4,8 V. Czas jego ładowania mieści się w przedziale od 3 do 5 godzin. Pojemność akumulatora z kolei mianowana jest na wartość 600 mAh. Co do samej wkrętarki – nie wyposażona została w udar. Jej maksymalna prędkość obrotowa wynosi 220 obr./min. z kolei maksymalny moment obrotowy to wartość 4,5 Nm. Wkrętarka Makita 6723DW posiada jeden bieg z możliwością zmiany kierunku obrotów narzędzia – prawo/lewo. Samych obrotów niestety regulować nie możemy.

 
Cóż powiedzieć na koniec? Wkrętarka Makita 6723DW recenzowana jest przez użytkowników jako naprawdę solidny produkt o niespotykanie dużej mocy, a do tego tak przystępny cenowo – kosztuje niecałe 150 złotych. Jeśli do tego dołączymy ogromną wytrzymałość i 12 miesięczną gwarancję producenta otrzymamy naprawdę solidny produkt świetnie spisujący się w drobnych pracach domowych. Ocena ogólna – piątka z plusem.
 
 

Zdjęcia

wkrętarka łamana makita 6723dw
zestaw makita bity wkrętarka 6723 dw

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Wkrętarka Makita 6723 DW

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)