Wylewka samopoziomująca Knauf FE50 Largo

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wylewka samopoziomująca renomowanej marki artykułów budowlanych KNAUF. Model, którym dziś się będę zajmował posiada oznaczenie FE50 Largo i dystrybuowany jest w 30 kilogramowych opakowaniach. Sprawdźmy, co szczególnego kryje w sobie ta zaprawa. Zaczynajmy!

 

Wylewka samopoziomująca Knauf FE50 Largo opinie

Wylewka samopoziomująca KNAUF FE50 Largo to produkt przeznaczony do maszynowego wykonywania warstwy wyrównująco-wygładzającej na podkładach podłogowych pod posadzki wewnątrz pomieszczeń. Płynny jastrych KNAUF stanowi jednolitą i łatwo rozprowadzającą się masę. Materiał ten posiada wiele możliwości zastosowań. Może być z powodzeniem wykorzystany do wykonywania takich prac jak: jastrych pływający (o grubości nominalnej do 35 mm), jastrych grzewczy (do 35 mm ponad elementem grzewczym), jastrych na warstwie rozdzielczej (do 30 mm) oraz jastrych zespolony (o grubości nominalnej do 25 mm).

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej wylewki samopoziomującej marki KNAUF, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 30 kilogramowych opakowaniach. Jest ona fabrycznie przygotowaną, suchą zaprawą robocza wytworzoną na bazie siarczanu wapnia. W jej skład wchodzą między innymi anhydryt, gipsy specjalne, środki rozpływowe i wypełniacze. Zaprawa KNAUF FE50 Largo wykazuje właściwości wodoodporne. Ze względu na swą wysoką wytrzymałość, płynną konsystencję masy oraz wysoki współczynnik przewodzenia ciepła recenzowany produkt jest bardzo dobrym uzupełnieniem systemów ogrzewania podłogowego.

 

Cenowo produkt KNAUF FE50 Largo przedstawia się bardzo korzystnie – za recenzowane 30 kilogramowe opakowanie zaprawy zapłacimy niespełna 22 złote. Jej jedynym minusem jest brak możliwości wykorzystania jej na zewnątrz budynków. Cała reszta od parametrów pracy, poprzez możliwości zastosowania, a na cenie kończąc zasługuje na duże pochwały.  Ocena ogólna – piątka. 

Knauf FE50 Largo opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Knauf FE50 Largo

Liaty poter anhydridový Knauf Largo vám predstav ..
Liaty poter anhydridový Knauf Largo vám predstav ..
Knauf: massetto fluido FE
Knauf: massetto fluido FE
KNAUF FE 50 TECNIC _ FLOOR HEATING APPLICATION
KNAUF FE 50 TECNIC _ FLOOR HEATING APPLICATION
Jak wykonać wylewkę anhydrytową FE 50 na ogrzew ..
Jak wykonać wylewkę anhydrytową FE 50 na ogrzew ..
Knauf-v2 FE50
Knauf-v2 FE50
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje