Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wylewka samopoziomująca Knauf FE50 Largo

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Wylewka samopoziomująca KNAUF FE50 Largo 30 KG
 
Producent: KNAUF
 
Klasyfikacja: zaprawy, jastrychy
 
Specyfikacja: opakowanie: 30 kg, wysokość wylewki: do 35 mm (w zależności od rodzaju wykonywanej pracy)
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


duże możliwości zastosowania, korzystna cena

Minusy


brak możliwości zastosowania na zewnątrz pomieszczeń


  Wylewka samopoziomująca KNAUF FE50 Largo to produkt przeznaczony do maszynowego wykonywania warstwy wyrównująco-wygładzającej na podkładach podłogowych pod posadzki wewnątrz pomieszczeń. Płynny jastrych KNAUF stanowi jednolitą i łatwo rozprowadzającą się masę. Materiał ten posiada wiele możliwości zastosowań. Może być z powodzeniem wykorzystany do wykonywania takich prac jak: jastrych pływający (o grubości nominalnej do 35 mm), […]

0
Opublikowany 27 lipca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wylewka samopoziomująca renomowanej marki artykułów budowlanych KNAUF. Model, którym dziś się będę zajmował posiada oznaczenie FE50 Largo i dystrybuowany jest w 30 kilogramowych opakowaniach. Sprawdźmy, co szczególnego kryje w sobie ta zaprawa. Zaczynajmy!

 

 

Wylewka samopoziomująca Knauf FE50 Largo opinie

Wylewka samopoziomująca KNAUF FE50 Largo to produkt przeznaczony do maszynowego wykonywania warstwy wyrównująco-wygładzającej na podkładach podłogowych pod posadzki wewnątrz pomieszczeń. Płynny jastrych KNAUF stanowi jednolitą i łatwo rozprowadzającą się masę. Materiał ten posiada wiele możliwości zastosowań. Może być z powodzeniem wykorzystany do wykonywania takich prac jak: jastrych pływający (o grubości nominalnej do 35 mm), jastrych grzewczy (do 35 mm ponad elementem grzewczym), jastrych na warstwie rozdzielczej (do 30 mm) oraz jastrych zespolony (o grubości nominalnej do 25 mm).

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej wylewki samopoziomującej marki KNAUF, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 30 kilogramowych opakowaniach. Jest ona fabrycznie przygotowaną, suchą zaprawą robocza wytworzoną na bazie siarczanu wapnia. W jej skład wchodzą między innymi anhydryt, gipsy specjalne, środki rozpływowe i wypełniacze. Zaprawa KNAUF FE50 Largo wykazuje właściwości wodoodporne. Ze względu na swą wysoką wytrzymałość, płynną konsystencję masy oraz wysoki współczynnik przewodzenia ciepła recenzowany produkt jest bardzo dobrym uzupełnieniem systemów ogrzewania podłogowego.

 

 
Cenowo produkt KNAUF FE50 Largo przedstawia się bardzo korzystnie – za recenzowane 30 kilogramowe opakowanie zaprawy zapłacimy niespełna 22 złote. Jej jedynym minusem jest brak możliwości wykorzystania jej na zewnątrz budynków. Cała reszta od parametrów pracy, poprzez możliwości zastosowania, a na cenie kończąc zasługuje na duże pochwały.  Ocena ogólna – piątka. 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Knauf FE50 Largo opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Knauf FE50 Largo

 
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzy



Zapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)