Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wyrzynarka Black & Decker KS600E

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker KS600E
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: Wyrzynarki
 
Specyfikacja: Liczba skoków 0-3000 /min Masa 1,90 kg Max. grubość drewna 60,00 mm Max. grubość stali 5,00 mm Moc 450,00 W Wielkość skoku 18,00 mm
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość góruje nad ceną, komfort obsługi

Minusy


ubogie wyposażenie standardowe - tylko jeden brzeszczot


Wyrzynarka Black & Decker KS600E to narzędzie o niewielkiej (choć wystarczającej do zamierzonych jej celów) mocy 450 W. Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Produkt cechuje się regulowaną prędkością i liczbą skoków mieszczącą się w przedziale od zera do 3000 skoków na minutę. KS600E umożliwia także cięcie materiałów w odchyleniu do 45 stopni […]

0
Opublikowany 18 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wyrzynarka przeznaczona do prac lekkich marki Black & Decker – model o oznaczeniu KS600E.
 

Wyrzynarka Black & Decker KS600E to narzędzie o niewielkiej (choć wystarczającej do zamierzonych jej celów) mocy 450 W. Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Produkt cechuje się regulowaną prędkością i liczbą skoków mieszczącą się w przedziale od zera do 3000 skoków na minutę. KS600E umożliwia także cięcie materiałów w odchyleniu do 45 stopni od pionu. Jeśli chodzi o głębokość cięcia poszczególnych materiałów to jak na tak kompaktowe narzędzie posiada ono całkiem imponujące parametry. O ile cięcie w stali (5 milimetrów) i cięcie w aluminium (10 milimetrów) nie odbiega od normy z tego przedziału cenowego to 60 milimetrów w drewnie robi naprawdę bardzo dobre wrażenie. Oprócz tego wyrzynarka wyposażona została w przyłącze do urządzenia odsysającego pył i wióry – niestety nie znajdziemy go w zestawie standardowym i musimy je zakupić we własnym zakresie.

Cóż można powiedzieć więcej o recenzowanym modelu KS600E? Pod względem praktycznym jest to niezwykle lekka i łatwa w użytkowaniu wyrzynarka do wszechstronnego zastosowania. Za uzyskanie cięć o wysokiej jakości w różnych materiałach odpowiada zmienna częstotliwość suwów wyrzynarki. Dzięki zastosowaniu uniwersalnego mocowania brzeszczotu mamy możliwość pracy zarówno brzeszczotami o chwycie U, jak i o chwycie typu T. Utrzymanie stałej widoczności wyznaczonej linii cięcia jest możliwe dzięki specjalnemu systemowi wydmuchu powietrza. Kanał Sightline pozwala z kolei na pełną kontrolę postępu cięcia zgodnie z wytyczoną linią. Jeśli dołączymy do tego miękki włącznik, zabezpieczony przed przypadkowym uruchomieniem, z blokadą zapewniającą ciągłość pracy oraz 3-metrowy przewód zasilający otrzymamy w rezultacie bardzo korzystne i tanie narzędzie o ciekawych parametrach, wystarczających do szeregu domowych zastosowań.

Wyrzynarkę Black & Decker KS600E w sieci możemy nabyć za kwotę 165 złotych – to bardzo atrakcyjna cena, jak za produkt o takich parametrach pracy. Dołączając do tego lekką wagę urządzenia (1,9 kg) oraz łatwość i ergonomię obsługi wydaje się że niczego więcej nam nie potrzeba. Ocena ogólna – mocna piątka!
 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)