Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wyrzynarka Black&Decker KS777K

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black&Decker KS777K
 
Producent: Black&Decker
 
Klasyfikacja: wyrzynarki
 
Specyfikacja: Moc pobierana: 520 W Napięcie zasilania: 230 V Prędkość: ustawiana Liczba skoków: 0-3000 /min Cięcie w odchyleniu od pionu: 0-45° Głębokość cięcia - drewno: 70 mm Głębokość cięcia - stal: 5 mm Głębokość cięcia - aluminium: 15 mm Długość przewodu zasilającego: 2,3 m Brzeszczoty: 1
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
16 wszystkich głosów

 

Plusy


solidność i trwałość sprzętu, niska cena

Minusy


mała liczba brzeszczotów w zestawie


Opisywanym produktem jest wyrzynarka marki Black&Decker o modelu oznaczonym jako KS777K. Produkt ten jest uniwersalny – znajdzie swoje zastosowanie przy wszystkich pracach zarówno u majsterkowiczów – amatorów, jak również u fachowców. Wyrzynarka Black&Decker nadaje się do cięcia praktycznie każdego rodzaju drewna, metali i tworzyw sztucznych. Rozruch urządzenia przebiega bardzo łagodnie. Wyrzynarka sprzedawana jest – jak […]

0
Opublikowany 2 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywanym produktem jest wyrzynarka marki Black&Decker o modelu oznaczonym jako KS777K. Produkt ten jest uniwersalny – znajdzie swoje zastosowanie przy wszystkich pracach zarówno u majsterkowiczów – amatorów, jak również u fachowców. Wyrzynarka Black&Decker nadaje się do cięcia praktycznie każdego rodzaju drewna, metali i tworzyw sztucznych. Rozruch urządzenia przebiega bardzo łagodnie. Wyrzynarka sprzedawana jest – jak praktycznie każde narzędzie marki Black&Decker – w profesjonalnie wykonanej walizce.

 

O

pisywana wyrzynarka Black&Decker charakteryzuje się stosunkowo zmienną częstością suwów, która to pozwala na uzyskanie wysokiej jakości cięcia każdego materiału. Wykorzystywane brzeszczoty typu U i T mocowane są beznarzędziowo. Bardzo ciekawie zamontowany został zapasowy magazynek brzeszczotów. Ulokowano go z boku maszyny, co pozwala na błyskawiczną wymianę zużytego ostrza na nowe. Jest to sprzęt bardzo precyzyjny – dzięki specjalnemu kanałowi Sightline możliwe jest śledzenie wyznaczonej linii cięcia w trakcie pracy.

 

Jeśli chodzi o udogodnienia i systemy zamontowane w urządzeniu to najbardziej wartym uwagi jest system wydmuchu wiórów z pola pracy. Dodatkowo, dzięki odpowiedniemu przyłączu – niestety nie ma go w zestawie –  wióry te można zasysać. Ma to ogromny wpływ na komfort wykonywanej pracy. Ponadto wyrzynarka Black&Decker wyposażona jest w pozwalający na ciągłą pracę włącznik blokujący, a także w szereg innych udogodnień w postaci cięcia pod kątem, cięcia wgłębnego czy funkcji podcinania.

 
Produkt cechuje się – jak większość produktów marki Black&Decker – bardzo dobrym stosunkiem pod względem jakość/cena. Zakup recenzowanego modelu wyrzynarki to koszt niespełna 200 złotych. Urządzenie przez posiadaczy opisywane jest jako solidne i wytrzymałe. Bardzo poręczne jest zastosowanie magazynka na brzeszczoty z boku wyrzynarki. Jedyne co martwi to tak mała liczba brzeszczotów w wyposażeniu podstawowym. Jak przystało na markę Black&Decker także i ten produkt sprzedawany jest w profesjonalnej i solidnie wykonanej walizce. Sprzęt oceniam na mocną piątkę!
 

 

Zdjęcia

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)