Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wyrzynarka CMI C-STS-710 710 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: CMI C-STS-710
 
Producent: CMI
 
Klasyfikacja: wyrzynarki, elektronarzędzia
 
Specyfikacja: moc: 710 W
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
4.5


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobrze wykonana konstrukcja, brzeszczot o przyzwoitej jakości

Minusy


sprzęt z gatunku no name, brak części zamiennych


Wyrzynarka CMI C-STS-710, pomimo tego, że jest urządzeniem z gatunku no-name dobrze radzi sobie z powierzanymi mu zadaniami. Brzeszczoty tnące narzędzia są przyzwoicie dobrej jakości. Podobnie jest również z samą konstrukcją narzędzia – wykonane zostało bardzo dokładnie z naciskiem na detale. Kompaktowa budowa i niewielka waga wyrzynarki CMI stanowią jej dodatkowe zalety. Urządzenie posiada ergonomiczną rękojeść z […]

0
Opublikowany 1 lipca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest wyrzynarka mniej znanej firmy CMI – model o oznaczeniu C-STS-710. W wyposażeniu standardowym narzędzia oprócz wyżej wspomnianej wyrzynarki znajdziemy także komplet brzeszczotów. Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom tego elektronarzędzia. Zaczynajmy!
 

604935_1

Wyrzynarka CMI C-STS-710, pomimo tego, że jest urządzeniem z gatunku no-name dobrze radzi sobie z powierzanymi mu zadaniami. Brzeszczoty tnące narzędzia są przyzwoicie dobrej jakości. Podobnie jest również z samą konstrukcją narzędzia – wykonane zostało bardzo dokładnie z naciskiem na detale. Kompaktowa budowa i niewielka waga wyrzynarki CMI stanowią jej dodatkowe zalety. Urządzenie posiada ergonomiczną rękojeść z miękkim wyłożeniem zapewniającą należyte bezpieczeństwo podczas pracy. Jak na sprzęt służący do zastosowań typowo domowych wyrzynarka radzi sobie nadzwyczaj dobrze.

Jeśli mowa o stronie technicznej recenzowanego produktu to wyrzynarka CMI C-STS-710 napędzana jest silnikiem o mocy 710 W. Ciężar narzędzia mianowany jest na 2,2 kilograma – można więc powiedzieć, że praca nim będzie bardzo komfortowa. Jako, że mamy do czynienia z urządzeniem typowo “marketowym” nie należy spodziewać się dużego wyboru części zamiennych – to bez wątpienia spory minus, lecz tak to już bywa ze sprzętem z najniższej półki. Sam kupiłem urządzenie z powodu “węża w kieszeni” i moje wnioski nasuwające się bezpośrednio po wykonaniu kilku prac są następujące: brzeszczot wyrzynarki CMI jest wystarczająco ostry i można wykonać nim cięcia praktycznie idealnie w kącie 90 stopni do powierzchni pod warunkiem, że nie pcha się go mocno do przodu. Ogólnie urządzenie nie przegrzewa się i co zabrzmieć może śmiesznie – po prostu działa (już od kilku miesięcy) wykonując należycie swoją funkcję. Sąsiad powiedział mi – chińszczyzna długo nie pociągnie – jak na razie odpukać nie miał racji.

 
Jeśli chodzi o opinie krążące na temat opisywanego modelu wyrzynarki CMI można powiedzieć o przeważeniu szali ku tej lepszej stronie. Urządzenie kierowane jest w szczególności dla użytku domowego. Moc narzędzia całkowicie wystarcza do prac domowych. W połączeniu z ceną na poziomie zaledwie 100 złotych daje nam to w rezultacie godne polecenia, wygodne narzędzie. Ocena ogólna – czwórka z plusem!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

wyrzynarka do drewna cmi opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)