Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wyrzynarka MacAllister MJS500L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MacAllister MJS500L
 
Producent: MacAllister
 
Klasyfikacja: wyrzynarki
 
Specyfikacja: Moc 500 W Głębokość cięcia w drewnie 65 mm Głębokość cięcia w stali 4 mm Typ brzeszczotu z uchwytem "T" i "U" Akcesoria prowadnica równoległa, sześciokątny klucz trzpieniowy, 2 brzeszczoty do cięcia drewna, brzeszczot do cięcia metalu, adapter odprowadzania pyłu Długość brzeszczotu w zależności od zastosowanego Gwarancja 3 lata Ilość drgań stal: 10,05 m/s2, drewno: 16,17 m/s2 Napięcie zasilające 230 V Prędkość skokowa 800-3000 min -1 Waga 2,2 kg
 
Narzędzia Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
12 wszystkich głosów

 

Plusy


atrakcyjna cena, duży wachlarz akcesoriów w standardzie

Minusy


brak


Wyrzynarka MacAllister MJS500L jak już wspomniałem jest produktem posiadającym szereg zalet. Wymiana brzeszczotów przebiega szybko i beznarzędziowo, urządzenie wyposażono w laserowy system prowadzenia, miejsce pracy jest dostatecznie oświetlone, i dodatkowo posiadamy również całkiem przydatny wskaźnik poziomu zasilania. W standardowym wyposażeniu znajdziemy również szereg akcesoriów, za które u konkurencji musielibyśmy słono dopłacić. Są nimi odpowiednio: – prowadnica […]

1
Opublikowany 11 lutego 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wyrzynarka – mniej znanej, aczkolwiek nie odbiegającej jakością od konkurencyjnych (droższych zarówno ceną, jak i renomą) marek – firmy MacAllister (model MJS500L). Jak na narzędzie z marketu wyrzynarka MacAllister imponuje swoimi parametrami technicznymi i jakością wykonania z pełną dbałością o detale! Zaczynajmy!
 

Wyrzynarka MacAllister MJS500L jak już wspomniałem jest produktem posiadającym szereg zalet. Wymiana brzeszczotów przebiega szybko i beznarzędziowo, urządzenie wyposażono w laserowy system prowadzenia, miejsce pracy jest dostatecznie oświetlone, i dodatkowo posiadamy również całkiem przydatny wskaźnik poziomu zasilania. W standardowym wyposażeniu znajdziemy również szereg akcesoriów, za które u konkurencji musielibyśmy słono dopłacić. Są nimi odpowiednio:

– prowadnica równoległa,

– sześciokątny klucz trzpieniowy,

– 2 brzeszczoty do cięcia drewna,

– brzeszczot do cięcia metalu,

– adapter odprowadzania pyłu

Warto także rzucić okiem na specyfikację techniczną opisywanego produktu. Wyrzynarka MacAllister MJS500L charakteryzuje się mocą znamionową rzędu 500 W oraz prędkością skokową mianowaną na 800-3000 obr./min.  Maksymalna głębokość cięcia w drewnie to 65 mm, zaś w stali 4 mm. Posiada regulowany kąt cięcia w trzech położeniach z kolei sam zakres cięcia mieści się w przedziale od  0 do 45 stopni. W wyrzynarce MacAllister MJS500L można zastosować brzeszczoty z uchwytem typu “T” i “U”. Ilość drgań generowanych przez urządzenie zależy w dużej mierze od typu ciętego marteriału i wynosi odpowiednio 10,05 m/s2 dla stali, oraz 16,17 m/s2 dla drewna. Poziom mocy akustycznej mieści się na wysokim poziomie 103 dB – i niestety nie należy to bezwątpienia do atutów maszyny. Waga urządzenia jest niewielka i wynosi 2,2 kg. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją producenta.

 
Również cenowo produkt przedstawia się niezwykle atrakcyjnie. Za tak bogate wyposażenie i solidny sprzęt pomimo mało rozpoznawalnej marki na rynku zapłacimy niespełna 150 złotych! Naprawdę warty polecenia zakup! Gromkie brawa – ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Ariel
    3.5

    Kupiłem wyrzynarkę rok temu i niestety żałuje. Precyzja wykonania mała. A najbardziej mnie denerwuje że wyrzynarka nie prowadzi się po wyznaczonej linii. Laser prowadzący mało pmaga. Największy plus to doświetlająca dioda. Jak ktoś rozważa zakup to proponuje dołożyć do czegoś lepszego.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)