Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Zagłębiarka Makita SP6000

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Makita SP6000
 
Producent: Makita
 
Klasyfikacja: pilarki tarczowe, zagłębiarki
 
Specyfikacja: Moc nominalna 1300 W Obroty biegu jałowego 2000-5200 1/min Średnica tarczy 165 mm Otwór wewn. tarczy 20 mm Głębokość cięcia (90°) 55 mm Głębokość cięcia (45°) 39 mm Ciężar 4.1 kg
 
Narzędzia Budowlane: , ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


solidne wykonanie, bardzo dobre parametry techniczne

Minusy


brak


Zagłębiarka, a właściwie ręczna pilarka tarczowa Makita SP6000 dystrybuowana jest, podobnie do innych produktów tej marki, w kolorze niebiesko czarnym. Na wyposażenie standardowe narzędzia składają się: klucz imbusowy szyna prowadząca i dodatkowa szyna o długości 1,4 metra. Korpus zagłębiarki wykonany został w całości z lekkiego stopu magnesowego. Do największych zalet Makity SP6000 zaliczyć możemy cięcie […]

0
Opublikowany 27 maja 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zagłębiarka renomowanej firmy Makita, której to sprzęt prezentowaliśmy już Wam na łamach naszej strony. Model, który trafił pod ostrze naszego redakcyjnego pióra to SP6000. Zaczynajmy!
 

Zagłębiarka, a właściwie ręczna pilarka tarczowa Makita SP6000 dystrybuowana jest, podobnie do innych produktów tej marki, w kolorze niebiesko czarnym. Na wyposażenie standardowe narzędzia składają się: klucz imbusowy szyna prowadząca i dodatkowa szyna o długości 1,4 metra. Korpus zagłębiarki wykonany został w całości z lekkiego stopu magnesowego. Do największych zalet Makity SP6000 zaliczyć możemy cięcie blisko krawędzi w odległości 18 mm oraz dokładność cięcia ustawianą do 2mm. Pilarka posiada ograniczenie prądu rozruchowego, hamulec silnikowy i regulację prędkości obrotów. Narzędzie marki Makita posiada wyrzutnik wiórów w tył względem kierunku cięcia, a dodatkowo mamy możliwość przyłączenia doń urządzenia odsysającego. Tarcza idealnie zagłębia się w materiał i doskonale współpracuje z szyną prowadzącą.

Jeśli chodzi o dane techniczne opisywanego produktu to sytuacja przedstawia się następująco: pilarka Makita SP6000 charakteryzuje się mocą nominowaną na 1300 W, zasilana jest standardowym napięciem elektrycznym 230V i waży niewiele ponad 4 kilogramy. Prędkość obrotowa narzędzia mieści się w przedziale od 2000 do 5200 obrotów na minutę. Piła cechuje się ponadto średnicą 165 milimetrów i głębokością cięcia do 55 milimetrów. Producent udziela na produkt 24 miesięcznej gwarancji.

 
Cóż można powiedzieć więcej? Produkt Makita SP6000 jest świetnym narzędziem o doskonałej jakości wykonania i porządnych parametrach technicznych. Jeśli chodzi o cenę pilarki to nie należy ona do tych niezwykle atrakcyjnych, choć nie jest też przesadnie wygórowana – mieści się w przyzwoitych ramach i wynosi odpowiednio 1390 złotych (najniższa znaleziona oferta w sieci). Ocena ogólna – piątka!

 

 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia


Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Makita SP6000

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)