Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Zaprawa klejąca ATLAS Prestige

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaprawa klejąca ATLAS Prestige
 
Producent: ATLAS
 
Klasyfikacja: kleje do termoizolacji
 
Specyfikacja: opakowanie: 25 kg (dostępne także 30 kg)
 
Materiały Budowlane: , ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


niska cena, bardzo dobre parametry

Minusy


brak


Klej do styropianu ATLAS Prestige swoje zastosowanie znajdzie podczas przyklejania płyt styropianowych przy pracach ociepleniowych. Nadaje się doskonale do wykorzystania w przypadku budownictwa z technologią bezspoinowego systemu ociepleń. Przy jego użyciu śmiało można termomodernizować budynki już istniejące oraz ocieplać budynki nowo wznoszone. Jest idealnym wyborem do ociepleń obiektów budownictwa mieszkaniowego, budynków gospodarczych czy usługowych. Po słowie wstępu zapoznajmy […]

0
Opublikowany 3 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa klejąca ATLAS PRESTIGE przeznaczona do mocowania płyt styropianowych. Klej dystrybuowany jest w workach o masie 25 kilogramów. Czym się cechuje? Co odróżnia go od konkurencyjnych produktów tej klasy? Czy jest wart zakupu? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w dzisiejszym wpisie. Zaczynajmy!
 

zaprawa-klejaca-prestige-atlas,main

Klej do styropianu ATLAS Prestige swoje zastosowanie znajdzie podczas przyklejania płyt styropianowych przy pracach ociepleniowych. Nadaje się doskonale do wykorzystania w przypadku budownictwa z technologią bezspoinowego systemu ociepleń. Przy jego użyciu śmiało można termomodernizować budynki już istniejące oraz ocieplać budynki nowo wznoszone. Jest idealnym wyborem do ociepleń obiektów budownictwa mieszkaniowego, budynków gospodarczych czy usługowych.

Po słowie wstępu zapoznajmy się z kartą techniczną recenzowanej zaprawy. ATLAS Prestige jak wyżej wspomniałem sprzedawany jest w workach o masie 25 kilogramów. Produkt cechuje się niskim zużyciem na poziomie 5 kilogramów kleju na metr kwadratowy powierzchni. Przeznaczony jest do aplikacji w temperaturze od 5 do 25 stopni Celsjusza. Producent zaleca chronić zaprawę ATLAS Prestige przed działaniem wilgoci i przechowywać ją w możliwie suchych i chłodnych warunkach. Okres przydatności kleju do użycia mianowany jest na 1 rok.

 
Cenowo, zaprawa klejąca do styropianu ATLAS Prestige, przedstawia się bardzo korzystnie. Za 25 kilogramowy wariant zapłacimy niespełna 14 złotych. Większa, 30 kilogramowa opcja jest droższa dokładnie o 3 złote. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

atlas prestige opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)