Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Zaprawa tynkarska ktb ZA2

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaprawa tynkarska ktb ZA2 25 KG
 
Producent: ktb
 
Klasyfikacja: tynki, zaprawy
 
Specyfikacja: opakowanie: 25 kg, uziarnienie: 2
 
Materiały Budowlane:
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


właściwości mrozoodporne i wodoodporne, łatwość aplikacji, najlepsza cena na rynku

Minusy


brak


  Zaprawa tynkarska ktb ZA2 to produkt przeznaczony do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich. Nadaje się zarówno do wykonywania tynków jedno, jak i wielowarstwowych. Produkt może być z powodzeniem stosowany na takich powierzchniach jak ściany i stropy betonowe, ściany wykonane z elementów ceramicznych, wapienno-piaskowych, betonowych, z elementów z betonów lekkich, a także z desek drewnianych. Ponadto […]

0
Opublikowany 6 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa tynkarska mniej znanej, lecz zyskującej coraz większą popularność firmy ktb (oryginalna pisownia). Opisywany model oznaczony jest symbolem ZA2 i dystrybuowany jest w 25 kilogramowych opakowaniach. Za chwilę sprawdzimy czy niska cena i mało znana marka potrafią zaprocentować bardzo dobrym produktem. Zaczynajmy recenzję!

 

 

Zaprawa tynkarska ktb ZA2 25 kg

Zaprawa tynkarska ktb ZA2 to produkt przeznaczony do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich. Nadaje się zarówno do wykonywania tynków jedno, jak i wielowarstwowych. Produkt może być z powodzeniem stosowany na takich powierzchniach jak ściany i stropy betonowe, ściany wykonane z elementów ceramicznych, wapienno-piaskowych, betonowych, z elementów z betonów lekkich, a także z desek drewnianych. Ponadto można go także stosować w przypadku podłoża wykonanego z płyt cementowo-wiórowych (należy wówczas uzbroić je matą trzcinową lub stalową siatką).

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej zaprawy tynkarskiej ktb ZA2, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 25 kilogramowych opakowaniach. Zaprawa tynkarska ktb ZA2, jak sama nazwa mówi cechuje się uziarnieniem na poziomie 2 milimetrów. Produkt jest przygotowaną fabrycznie suchą mieszanką możliwą do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Po rozrobieniu z wodą ktb ZA2 tworzy jednorodną masę tynkarską charakteryzującą się bardzo dobrą urabialnością i przyczepnością do podłoża. Po stwardnieniu tynk nabiera właściwości wodo- i mrozoodpornych.

 

 
Cenowo produkt ktb ZA2 prezentuje się wyśmienicie – za recenzowane 25 kilogramowe opakowanie zaprawy zapłacimy niespełna 7 złotych. W tej cenie bez wątpienia nie znajdziemy żadnego innego tynku, który moglibyśmy śmiało polecić. Swoimi parametrami pracy zaprawa tynkarska ktb dorównuje renomowanym producentom. Z uwagi na duży potencjał produktu wystawiam mu ocenę ogólną – piątkę. 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

ktb-ZA2-zaprawa-tynkarska

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)