Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Zaprawa tynkarska ktb ZA2

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaprawa tynkarska ktb ZA2 25 KG
 
Producent: ktb
 
Klasyfikacja: tynki, zaprawy
 
Specyfikacja: opakowanie: 25 kg, uziarnienie: 2
 
Materiały Budowlane:
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


właściwości mrozoodporne i wodoodporne, łatwość aplikacji, najlepsza cena na rynku

Minusy


brak


  Zaprawa tynkarska ktb ZA2 to produkt przeznaczony do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich. Nadaje się zarówno do wykonywania tynków jedno, jak i wielowarstwowych. Produkt może być z powodzeniem stosowany na takich powierzchniach jak ściany i stropy betonowe, ściany wykonane z elementów ceramicznych, wapienno-piaskowych, betonowych, z elementów z betonów lekkich, a także z desek drewnianych. Ponadto […]

0
Opublikowany 6 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa tynkarska mniej znanej, lecz zyskującej coraz większą popularność firmy ktb (oryginalna pisownia). Opisywany model oznaczony jest symbolem ZA2 i dystrybuowany jest w 25 kilogramowych opakowaniach. Za chwilę sprawdzimy czy niska cena i mało znana marka potrafią zaprocentować bardzo dobrym produktem. Zaczynajmy recenzję!

 

 

Zaprawa tynkarska ktb ZA2 to produkt przeznaczony do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich. Nadaje się zarówno do wykonywania tynków jedno, jak i wielowarstwowych. Produkt może być z powodzeniem stosowany na takich powierzchniach jak ściany i stropy betonowe, ściany wykonane z elementów ceramicznych, wapienno-piaskowych, betonowych, z elementów z betonów lekkich, a także z desek drewnianych. Ponadto można go także stosować w przypadku podłoża wykonanego z płyt cementowo-wiórowych (należy wówczas uzbroić je matą trzcinową lub stalową siatką).

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej zaprawy tynkarskiej ktb ZA2, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 25 kilogramowych opakowaniach. Zaprawa tynkarska ktb ZA2, jak sama nazwa mówi cechuje się uziarnieniem na poziomie 2 milimetrów. Produkt jest przygotowaną fabrycznie suchą mieszanką możliwą do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Po rozrobieniu z wodą ktb ZA2 tworzy jednorodną masę tynkarską charakteryzującą się bardzo dobrą urabialnością i przyczepnością do podłoża. Po stwardnieniu tynk nabiera właściwości wodo- i mrozoodpornych.

 

 
Cenowo produkt ktb ZA2 prezentuje się wyśmienicie – za recenzowane 25 kilogramowe opakowanie zaprawy zapłacimy niespełna 7 złotych. W tej cenie bez wątpienia nie znajdziemy żadnego innego tynku, który moglibyśmy śmiało polecić. Swoimi parametrami pracy zaprawa tynkarska ktb dorównuje renomowanym producentom. Z uwagi na duży potencjał produktu wystawiam mu ocenę ogólną – piątkę. 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)