Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Zaprawa wyrównująca Cekol ZW-04

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaprawa wyrównująca Cekol ZW-04 25 KG
 
Producent: Cekol
 
Klasyfikacja: cementy, zaprawy
 
Specyfikacja: opakowanie: 25 kg, wysokość wylewki: 3-50 mm
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


właściwości mrozoodporne i wodoodporne, możliwość stosowania w przypadku podłóg z instalacją c.o.

Minusy


brak


  Zaprawa wyrównująca Cekol ZW-04 to produkt przeznaczony do uzupełniania ubytków i wyrównywania powierzchni ścian i podłóg. Materiał ten może być z powodzeniem stosowany, jako podkład podłogowy. Nie ma również żadnych przeciwwskazań przed wykorzystaniem zaprawy wyrównującej Cekol na powierzchniach z instalacją centralnego ogrzewania. Z uwagi na właściwości mrozoodporne, ZW-04 może być stosowana zarówno wewnątrz, jak […]

0
Opublikowany 9 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa wyrównująca firmy Cekol. Model, który trafił pod moje redakcyjne oko oznaczony jest symbolem ZW-04. Zaprawa dystrybuowana jest w 25 kilogramowych workach. Sprawdźmy, jakie cechy wyróżniają opisywany produkt spośród szerokiej konkurencji. Zaczynajmy!

 

 

Zaprawa wyrównująca Cekol ZW-04 to produkt przeznaczony do uzupełniania ubytków i wyrównywania powierzchni ścian i podłóg. Materiał ten może być z powodzeniem stosowany, jako podkład podłogowy. Nie ma również żadnych przeciwwskazań przed wykorzystaniem zaprawy wyrównującej Cekol na powierzchniach z instalacją centralnego ogrzewania. Z uwagi na właściwości mrozoodporne, ZW-04 może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej zaprawy wyrównującej firmy Cekol, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 25 kilogramowych opakowaniach. Jest ona bardzo wydajnym produktem, łatwym i wygodnym w użyciu oraz absolutnie nieszkodliwym dla środowiska. W jej skład wchodzą sucha mieszanka cementu, wypełniacze mineralne, dodatki modyfikujące oraz kruszywa o maksymalnej wielkości ziarna średnicy 3 milimetrów. Jak już mówiłem zaprawa Cekol wykazuje właściwości mrozo- i wodoodporne. Przy jej użyciu można wykonywać wylewki mieszczące się w przedziale od 3 do 50 milimetrów. Niestety ZW-04 nie jest mieszanką samopoziomującą. Produkt posiada klasę wytrzymałości C25.

 
Cenowo produkt Cekol ZW-04 przedstawia się bardzo atrakcyjnie – za recenzowane 25 kilogramowe opakowanie zaprawy zapłacimy niespełna 15 złotych. W przypadku parametrów technicznych i możliwości zastosowania również nie można mieć żadnych zastrzeżeń – produkt jest naprawdę godny polecenia.  Ocena ogólna – piątka.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)