Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Bateria zlewozmywakowa Franke Lula 115.0071.665

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Franke Lula 115.0071.665
 
Producent: Franke
 
Klasyfikacja: baterie zlewozmywakowe
 
Specyfikacja: typ Baterii: Nowoczesna, termostat: Brak, kolor: Chrom błyszczący, sposób montażu: Stojący, ilu otworowa: 1, kształt baterii: Okrągła, wysokość korpusu: 211,00 mm, zasięg wylewki: 327,00 mm, rodzaj wylewki: Obrotowa, wyciągana wylewka: Nie, perlator: Stały, zestaw odpływowy: Bez korka
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość wykonania, wysoki okres gwarancji, wytrzymałość i poczucie estetyki

Minusy


nie stwierdzono


ecenzowanym produktem jest bateria zlewozmywakowa firmy Franke model o oznaczeniu Lula 115.0071.665. Jest to jednootworowa bateria okrągła wyposażona w obrotową wylewkę posiadającą zasięg do 33 centymetrów. Bateria zlewozmywakowa Franke Lula wyposażona została również w głowicę ceramiczną. W tym modelu regulacja strumienia wody odbywa się za pomocą jednej dźwigni. ateria zlewozmywakowa Franke Lula (opisywany model) w całości […]

0
Opublikowany 8 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
R

ecenzowanym produktem jest bateria zlewozmywakowa firmy Franke model o oznaczeniu Lula 115.0071.665. Jest to jednootworowa bateria okrągła wyposażona w obrotową wylewkę posiadającą zasięg do 33 centymetrów. Bateria zlewozmywakowa Franke Lula wyposażona została również w głowicę ceramiczną. W tym modelu regulacja strumienia wody odbywa się za pomocą jednej dźwigni.

B

ateria zlewozmywakowa Franke Lula (opisywany model) w całości została wykonana ze stali nierdzewnej. Przeznaczona jest do montażu stojącego i  występuje w wielu wariantach kolorystycznych – bieżący model ma kolor chrom błyszczący. Produkt świetnie wkomponuje się w nowoczesne stylizacje kuchenne. Zamontowana wylewka jest obrotowa ale nie jest przystosowana do wyciągania. Zestaw odpływowy nie posiada korka. Opisywany model baterii Franke Lula wyposażony został dodatkowo w stały perlator. Zastosowany w niej filtr cechuje się długim okresem żywotności. Ponadto produkt jest bardzo wygodny w utrzymaniu czystości. Producent baterii Franke daje na swoje produkty bardzo wysoki okres gwarancji, który wynosi aż 15 lat – mówi to samo za siebie – jakość wykonania i sprawność działania jest tu na bardzo wysokim poziomie.

 

P

rzez posiadaczy bateria zlewozmywakowa Franke Lula opisywana jest jako produkt niezwykle wytrzymały, gustowny pod względem estetycznym oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Jego cena nie należy do zbyt wygórowanych i oscyluje w granicach 186 złotych. Śmiało jednak można rzec, iż na chwilę obecną rynek nie oferuje lepszego produktu w tym przedziale cenowym.

 
Wystawiam więc ocenę najwyższą, czyli szóstkę!
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)