Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Drzwi wewnętrzne Porta Londyn Pełne

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Porta Londyn Pełne
 
Producent: Porta
 
Klasyfikacja: drzwi wewnętrzne
 
Specyfikacja: produkt dostępny w wielu wariantach szerokości i kolorystyki
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
8 wszystkich głosów

 

Plusy


atrakcyjny wygląd, niska cena, łatwość montażu

Minusy


okleina zewnętrzna w niektórych przypadkach może się odwarstwiać po upływie kilku lat (ale nie musi!)


Recenzowany produkt to drzwi wewnętrzne Porta Londyn Pełne. Dostępne są praktycznie we wszystkich popularnych wariantach szerokości. Charakteryzują się one typowo klasycznym wzornictwem i elegancją. Nadają wnętrzom ekskluzywności i prestiżu. Okleiny możemy także podobnie jak szerokość dobierać wedle naszego uznania z szerokiej gamy barw producenta. Harmonizują one z całością wnętrza, a ponadto cechują się wysoką trwałością. […]

2
Opublikowany 22 marca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Recenzowany produkt to drzwi wewnętrzne Porta Londyn Pełne. Dostępne są praktycznie we wszystkich popularnych wariantach szerokości. Charakteryzują się one typowo klasycznym wzornictwem i elegancją. Nadają wnętrzom ekskluzywności i prestiżu. Okleiny możemy także podobnie jak szerokość dobierać wedle naszego uznania z szerokiej gamy barw producenta. Harmonizują one z całością wnętrza, a ponadto cechują się wysoką trwałością. Drzwi Porta Londyn znajdą swe zastosowanie zarówno w firmach i lokalach, jak też w pomieszczeniach mieszkalnych.

P

rodukt posiada ramę skrzydła wykonaną z klejonki drewna iglastego. Skrzydło wypełnione jest od środka wkładem stabilizującym, natomiast cała rama oklejona została z obu stron płytą HDF. Boki i góra skrzydła okleinowane zostały taśmą brzegową. Skrzydło o powierzchni o strukturze imitującej słoje drewna oklejone jest drewnopodobną folią PCV. Ramka w skrzydle lakierowana jest w tym samym kolorze co skrzydło.

 
Drzwi Porta Londyn jak za taką niską cenę (niecałe 200 złotych) są rewelacyjnym produktem. Na forach internetowych produkt również cieszy się bardzo dobrą renomą. Szczególnie ceniony jest za prostotę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i charakterystyczny klasyczny design. Dodatkowo ich kolorystyka idealnie zgrywa się praktycznie z każdym wnętrzem. Jedyne co może budzić zastrzeżenia to trwałość okładziny zewnętrznej po upływie 4-5 lat. Niektórzy użytkownicy skarżyli się na fakt, że po tym upływie czasu zaczęła się ona zwyczajnie odklejać. Poza tym drobnym defektem nie doszukałem się jednak żadnych poważnych wad produktu dlatego od siebie daję mu ocenę – piątkę.
 
 

Zdjęcia

Filmy

Playlista “Drzwi wewnętrzne Porta

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


 1.  
  Drzwi Zielona Góra
  3.0

  Drzwi dobre, jak ktoś chce odświeżyć tanim kosztem mieszkanie. W przypadku nowych domów warto uzbierać trochę więcej pieniędzy na zakup produktów tego typu
 2.  
  liderbudowlany.pl
  3.5

  Na zdjęciu prezentują się ładnie, ale jak z ich trwałością po kilku latach?

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)