Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Ekran ścienny AVTek Wall Standard 1EVS03

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: AVTek Wall Standard 1EVS03
 
Producent: AVTek
 
Klasyfikacja: ekrany projekcyjne
 
Specyfikacja: format obrazu: 1:1, kąt widzenia: 75 stopni
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


atrakcyjna cena, możliwość montażu ściennego i sufitowego

Minusy


średnie kąty widzenia, brak panoramy (16:9)


AVTek Wall Standard 1EVS03 to wysokiej jakości ekran projekcyjny o powierzchni typu Matt White. Charakteryzuje ją idealnie biała, uniwersalna powierzchnia. Produkt przeznaczony jest do stosowania w warunkach kontrolowanego oświetlenia. Używając go mamy gwarancję wyświetlania doskonałego, jednolitego obrazu przesyłanego wiązką światła z projektora. Świetnie zda rezultat w przypadku domowych sal kinowych. Oprócz tego polecany jest także do użytku publicznego w […]

0
Opublikowany 19 sierpnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest ekran ścienny dedykowany posiadaczom własnego kącika kinowego z projektorem firmy AVTek. Model, który trafił na nasz redakcyjny warsztat to 1EVS03 należący do linii Wall Standard. O tym czym się charakteryzuje i ile korzyści wnosi dowiecie się z dzisiejszego wpisu. Zaczynajmy!
 

AVTek Wall Standard 1EVS03 to wysokiej jakości ekran projekcyjny o powierzchni typu Matt White. Charakteryzuje ją idealnie biała, uniwersalna powierzchnia. Produkt przeznaczony jest do stosowania w warunkach kontrolowanego oświetlenia. Używając go mamy gwarancję wyświetlania doskonałego, jednolitego obrazu przesyłanego wiązką światła z projektora. Świetnie zda rezultat w przypadku domowych sal kinowych. Oprócz tego polecany jest także do użytku publicznego w takich miejscach jak sale prezentacyjne, ośrodki szkoleniowe, czy w salach lekcyjnych.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego ekranu projekcyjnego AVTek Wall Standard 1EVS03 na duży plus zasługuje możliwość zastosowania przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Ekran zapewnia przyzwoite kąty widzenia na poziomie 75 stopni (lewo/prawo). Do jego najważniejszych cech zaliczyć można współczynnik odbicia światła 1,0 oraz format obrazu 1:1. Ekran umieszczony jest w metalowej obudowie barwy białej, zaś jego dolna krawędź jest w pełni regulowana. Jeżeli mowa o montażu ekranu na ścianie czy mocowaniu go do sufitu, jest on niezwykle prosty i intuicyjny poradzi sobie z nim nawet dziecko. W zestawie oprócz samego urządzenia znajdziemy także specjalnie dopasowane uchwyty ścienne i sufitowe oraz stelaż podłogowy.

 
Cenowo produkt firmy AVTek przedstawia się całkiem korzystnie. Wraz z całym wyposażeniem można go nabyć za kwotę 230 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)