Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Eura-Tech Eura RL-3926

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Eura-Tech Eura RL-3926
 
Producent: Eura-Tech
 
Klasyfikacja: dzwonki, czujniki, sygnalizatory
 
Specyfikacja: Ilość dźwięków 16 Zasilanie 3 x 1,5 V + 1 x 12 V Zasięg 50 m Maksymalny poziom głośności 80 dB
 
Sprzęt:
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, duże możliwości personalizacji, niska cena

Minusy


brak


Dzwonek bateryjny Eura RL-3926 firmy Eura-Tech to bezprzewodowe urządzenie przystosowane do montażu praktycznie w każdym miejscu. Sprzęt znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, lokalach usługowych oraz punktach takich jak chociażby gabinety stomatologiczne. Model Eura charakteryzuje się bardzo dużym zasięgiem – producent mówi nawet o 50 metrach w terenie otwartym. Urządzenie nie ogranicza się też do […]

0
Opublikowany 12 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest bezprzewodowy dzwonek zasilany bateryjnie firmy Eura-Tech- model Eura o oznaczeniu RL-3926. Produkt swoje zastosowanie znajdzie zarówno w mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. O tym, jakie cechy go wyróżniają i o możliwościach wynikających z jego zastosowania dowiecie się już za moment. Zaczynajmy.
 

Dzwonek bateryjny Eura RL-3926 firmy Eura-Tech to bezprzewodowe urządzenie przystosowane do montażu praktycznie w każdym miejscu. Sprzęt znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, lokalach usługowych oraz punktach takich jak chociażby gabinety stomatologiczne. Model Eura charakteryzuje się bardzo dużym zasięgiem – producent mówi nawet o 50 metrach w terenie otwartym. Urządzenie nie ogranicza się też do jednego standardowego sygnału dźwiękowego.  Ma zaprogramowane w swojej pamięci 16 różnych polifonicznych dźwięków, z których każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, jak już wyżej wspominałem Eura RL-3926 zasilana jest bateryjnie trzema paluszkami AA 3 x 1,5 V oraz jednym 12 V. Produkt wykonany został z dosyć wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym. W konstrukcji urządzenia jako dodatkowe udogodnienie zawarto diodowe wskaźniki optyczne: stopnia zasilania i dzwonienia. Maksymalny poziom głośności dzwonka wynosi około 80 decybeli. 

 
Cena podobnie jak jakość produktu prezentuje się na bardzo optymalnym poziomie. Kwota, jaką należy wiązać z zakupem urządzenia firmy Eura-Tech nie przekracza 45 złotych. Podsumowując produkt jednym zdaniem, dzwonek bezprzewodowy Eura RL-3926 to najwyższej jakości urządzenie w dobrej cenie o solidnej konstrukcji, niezawodnym działaniu i dużych możliwościach personalizacji. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)