Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kabina prysznicowa SANPLAST KN

 
SANPLAST KN kabina prysznicowa opinie cena
SANPLAST KN kabina prysznicowa opinie cena
SANPLAST KN kabina prysznicowa opinie cena

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: SANPLAST KN
 
Producent: SANPLAST
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 80 x 80 x 175 cm
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


atrakcyjna cena, kompaktowe rozmiary

Minusy


brak brodzika


Kabina prysznicowa SANPLAST KN jest niedużą kabiną prysznicową o wymiarach 80 x 80 x 175 cm. Przeznaczona jest w głównej mierze do niewielkich łazienek, w kawalerkach i małych mieszkaniach. Jest doskonałym wyborem w przypadku architektury starego budownictwa (niskie pomieszczenia). Do produktu pasuje większość dostępnych na rynku kwadratowych brodzików o wymiarach 80×80 cm. SANPLAST KN charakteryzuje się matowymi szybami wykonanymi z […]

0
Opublikowany 12 listopada 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kwadratowa kabina natryskowa renomowanej firmy produkującej ceramikę łazienkową SANPLAST. Opisywany model sygnowany jest oznaczeniem KN. Sprawdźmy, czy to dobry zakup!
 

kabina-prysznicowa-kn-sanplast,main
Kabina prysznicowa SANPLAST KN jest niedużą kabiną prysznicową o wymiarach 80 x 80 x 175 cm. Przeznaczona jest w głównej mierze do niewielkich łazienek, w kawalerkach i małych mieszkaniach. Jest doskonałym wyborem w przypadku architektury starego budownictwa (niskie pomieszczenia). Do produktu pasuje większość dostępnych na rynku kwadratowych brodzików o wymiarach 80×80 cm. SANPLAST KN charakteryzuje się matowymi szybami wykonanymi z polistyrenu, zabezpieczonego trwałą powłoką lakierniczą. Kabina jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Poprawny montaż i całkowitą szczelność kabiny gwarantuje możliwość pełnej regulacji na profilach ściennych. Drzwi pracują bardzo płynnie dzięki zastosowaniu systemu jezdnego opartego na suwaku. Zastosowane drzwi jak wyżej wspomniałem wykonane są z polistyrenu o grubości 1,7 milimetra. W produkcie wykorzystano sprawdzoną konstrukcję podwójnych skrzydeł przesuwnych. Profile wykonane są z aluminium w kolorze białym.

 
Kabina prysznicowa SANPLAST KN należy do grupy produktów o budżetowej cenie. Możemy ją nabyć za kwotę niespełna 240 złotych bez brodzika. Jeżeli poszukujecie kabiny prostej bez zbędnych “bajerów”, do niewielkiego mieszkania, a jednocześnie nie dysponujecie wachlarzem gotówki to jest to dla Was idealna propozycja. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji. Ocena ogólna – piątka!
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

[/tabgroup]


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)