Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kabina z hydromasażem SANTOS KERRA

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: SANTOS KERRA
 
Producent: KERRA
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 91x91x239 cm
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
7 wszystkich głosów

 

Plusy


duża kabina z hydromasażem, bogate wyposażenie

Minusy


brak


Kabina prysznicowa SANTOS marki KERRA jest dużą kabiną prysznicową z hydromasażem o niestandardowych wymiarach 91 x 91 x 239 cm. Przeznaczona jest w głównej mierze do dużych łazienek i salonów kąpielowych.  Jest doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających osób, lubujących się w długich relaksacyjnych kąpielach. Wraz z produktem sprzedawany jest zintegrowany brodzik o wymiarach 91 x 91 centymetrów. SANTOS […]

1
Opublikowany 22 listopada 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest duża kabina prysznicowa firmy KERRA. Model kabiny, która trafiła na nasz warsztat to SANTOS. Sprawdźmy, czy to dobry zakup!
 

kabina-z-hydromasazem-santos-kerra,main

Kabina prysznicowa SANTOS marki KERRA jest dużą kabiną prysznicową z hydromasażem o niestandardowych wymiarach 91 x 91 x 239 cm. Przeznaczona jest w głównej mierze do dużych łazienek i salonów kąpielowych.  Jest doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających osób, lubujących się w długich relaksacyjnych kąpielach. Wraz z produktem sprzedawany jest zintegrowany brodzik o wymiarach 91 x 91 centymetrów. SANTOS KERRA charakteryzuje się półokrągłym kształtem oraz dużą przestrzenią użytkową. Kabina jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Szyby zastosowane w kabinie wykonane zostały ze szkła hartowanego o grubości 4 milimetrów w kolorze grafitowym. Profile poddano obróbce satynowej. W zestawie wraz z kabiną znajdziemy także 6 dysz do hydromasażu, deszczownicę, zestaw natryskowy z drążkiem, głęboki brodzik oraz syfon. Brak natomiast węży przyłączeniowych. Poprawny montaż i całkowitą szczelność kabiny gwarantuje możliwość pełnej regulacji na profilach ściennych. Jeśli chodzi o wymiary zastosowanego brodzika ma on odpowiednio 42 centymetry wysokości i 26 centymetrów głębokości. Średnica odpływu kabiny to 50 mm.

 
Kabina prysznicowa SANTOS marki KERRA należy do grupy produktów dla wymagających użytkowników, ceniących oprócz jakości korzystną cenę. Możemy ją nabyć za kwotę niespełna 700 złotych. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących dobrej kabiny, wnoszącej do łazienki odrobinę przyjemności. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji. Ocena ogólna – piątka!

Zdjęcia

kabina z hydromasażem SANTOS KERRA opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Bożena

    Bardzo wybuchowa kabina. Kupiłam tydzień temu. Bardzo cieszyłam się. Nagle w nocy buch !!! jak petarda co najmniej jedna szyba poszła. Co dalej??? Liroy Merle nie bardzo chce uznać moją reklamację. Jestem starszą osobą , o mało nie dostałam ataku serca. Jak można coś takiego sprzedawać!!!

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)