Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Klimatyzator Ravanson KR-1011 75 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Ravanson KR-1011
 
Producent: Ravanson
 
Klasyfikacja: klimatyzatory
 
Specyfikacja: moc: 75 W, zasilanie: 230V
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


mobilne, wydajne urządzenie w dobrej cenie

Minusy


brak


Klimatyzator przenośny KR-1011 marki Ravanson to urządzenie doskonałe na nadchodzące upalne dni. KR-1011 pracuje bardzo wydajnie -schładza, oczyszcza i nawilża powietrze. Klimatyzator posiada trzy prędkości nawiewu dostosowane do preferencji użytkownika. Ponadto wyposażono go również w filtr o strukturze plastra miodu oraz czasowy programator. Warto dodać, że powietrze oczyszczane i przefiltrowywane jest dzięki zastosowanej w KR-1011 pompie […]

1
Opublikowany 20 kwietnia 2016 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klimatyzator firmy Ravanson – model KR-1011. A w zasadzie klimator. Urządzenie z uwagi na swoje niewielkie, kompaktowe rozmiary idealnie wpasowuje się w przedział klimatyzatorów przenośnych. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez nie możliwościom. Zaczynajmy!
 

Klimatyzator przenośny KR-1011 marki Ravanson to urządzenie doskonałe na nadchodzące upalne dni. KR-1011 pracuje bardzo wydajnie -schładza, oczyszcza i nawilża powietrze. Klimatyzator posiada trzy prędkości nawiewu dostosowane do preferencji użytkownika. Ponadto wyposażono go również w filtr o strukturze plastra miodu oraz czasowy programator. Warto dodać, że powietrze oczyszczane i przefiltrowywane jest dzięki zastosowanej w KR-1011 pompie wodnej. Wytwarza ona chłodną i wilgotną mgiełkę, pozbawioną kurzu, pyłu i drobnoustrojów.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, klimatyzator przenośny Ravanson KR-1011 napędzany jest silnikiem o mocy 75 W i zasilany standardowym napięciem elektrycznym 230 V. W konstrukcji urządzenia nie zabrakło wygodnych kółek umożliwiających łatwe przemieszczanie. Manualne sterowanie klimatyzatorem odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu kontrolnego. Zainstalowany zbiornik na wodę ma pojemność 5 litrów. Poza tym urządzenie pracuje umiarkowanie cicho (maksymalny generowany przez nie hałas mianowany jest na 34 dB), a maksymalny przepływ powietrza w klimatyzatorze wynosi 120 m3 na godzinę. W zestawie znajdziemy 2 wkłady chłodnicze. Producent udziela na urządzenie 2 letniego okresu gwarancji.

 
Cenowo produkt przedstawia się w bardzo korzystnym świetle. Za klimatyzator Ravanson KR-1011 zapłacimy niespełna 250 złotych. Za tą niewygórowaną kwotę otrzymamy naprawdę bardzo dobre urządzenie, pracujące wydajnie i bezawaryjnie. Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy zobacz też filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    123budujemy.pl

    Klimatyzator Ravanson KR-1011 75 W: Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klimatyzator… https://t.co/jSZM5SKAOz

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)