Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Konwektor Blyss Standard CH2000BATU 2000 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Blyss Standard CH2000BATU
 
Producent: Blyss Standard
 
Klasyfikacja: konwektory elektryczne
 
Specyfikacja: Kolor biały Moc 2000 W Regulacja mocy 0 / 750 / 1250 / 2000 W Timer nie Zabezpieczenia ochrona przed przegrzaniem Napięcie zasilania 230 V~ 50 Hz Materiał wykonania metal / tworzywo sztuczne
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo dobre zabezpieczenia przed awarią, dobra moc

Minusy


niezbyt atrakcyjny wygląd


Pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie konwektor Blyss Standard nie było najlepsze. Metalowa bryła o białym odcieniu z charakterystycznymi kremowymi wstawkami z tworzywa sztucznego wzbudziły u mnie porównanie urządzenia do kaloryferów w pokoju babci. Ciężko zatem dopasować będzie nasz konwektor do jakiegokolwiek wystroju wnętrza. Zawsze będzie kuł w oczy swoją stylówką z poprzedniej epoki. Za […]

0
Opublikowany 9 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym urządzeniem jest konwektor elektryczny firmy Blyss Standard. Model, któremu dzisiaj poświęcę swoją uwagę oznaczony jest jako CH2000BATU i charakteryzuje się dość pokaźną mocą 2000 W. O tym, czy jest to dobry produkt, jakie cechy posiada, i na jakim poziomie stoi bezpieczeństwo jego użytkowania dowiecie się z dzisiejszego artykułu. Zaczynajmy!
 

Pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie konwektor Blyss Standard nie było najlepsze. Metalowa bryła o białym odcieniu z charakterystycznymi kremowymi wstawkami z tworzywa sztucznego wzbudziły u mnie porównanie urządzenia do kaloryferów w pokoju babci. Ciężko zatem dopasować będzie nasz konwektor do jakiegokolwiek wystroju wnętrza. Zawsze będzie kuł w oczy swoją stylówką z poprzedniej epoki. Za to spory minus. Jak wyżej wspomniałem konwektor CH2000BATU wykonany został w przeważającej części z metalu. W jego górnych narożnikach zastosowano całkiem ergonomiczne uchwyty przystosowane do przenoszenia konwektora z miejsca na miejsce. Urządzenie wyposażone zostało również dwie stabilizujące nóżki – dzięki nim konwektor stoi pewnie na każdym rodzaju powierzchni.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne recenzowanego produktu konwektor Blyss Standard CH2000BATU cechuje się mocą maksymalną rzędu 2000 W, którą można ręcznie regulować w 3 zakresach 750/1250/2000 W. Produkt zasilany jest standardowym napięciem elektrycznym 230V~ 50Hz. Z dodatkowych usprawnień zainstalowanych w urządzeniu warte uwagi są w tym przypadku ochrona przed przegrzaniem, funkcja turbo oraz regulowany termostat. CH2000BATU jest produktem bezpiecznym jeśli chodzi o użytkowanie przez osoby starsze, jak i w wypadku korzystania przy obecności najmłodszych. Producent udziela na urządzenie 2 letniego okresu gwarancji.

 
Produkt pomimo tego, że nie wygląda zbyt atrakcyjnie, dobrze spełnia swoją pracę. Jest bardzo cichy, dobrze dogrzewa mieszkanie, ma również bardzo dobre zabezpieczenia przed awarią, skutkiem której może być wywołany pożar. Cenowo przedstawia się bardzo korzystnie – nabyć go można już za kwotę 119 złotych. Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)