Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

KREISEL Powłoka ANTYGRAFFITI 1006

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Powłoka ANTYGRAFFITI 1006 1KG
 
Producent: KREISEL
 
Klasyfikacja: preparaty ochronne
 
Specyfikacja: opakowanie: 1kg
 
Chemia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


nie niszczy elewacji, długi czas ochrony przed graffiti, wydajny

Minusy


wysoka cena


Powłoka ANTYGRAFFITI 1006 to dyspersyjny środek tworzący bezbarwną powłokę ochronną na powierzchni elewacji, którą bardzo łatwo zmyć przy użyciu ciepłej wody pod ciśnieniem. Powłoka KREISEL po zmyciu niezbędnie wymaga odtworzenia w celu dalszej ochrony. Preparat przeznaczony jest w głównej mierze do zabezpieczania elewacji narażonych na wymalowania farbami w sprayu, wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, cienkowarstwowych tynków dyspersyjnych, […]

0
Opublikowany 22 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest specjalistyczny środek marki KREISEL zabezpieczający elewacje przed niechcianymi malunkami. Produkt ten dystrybuowany jest w butelkach o zawartości 1 kilograma preparatu. Warto mu się bliżej przyjrzeć z uwagi na uniwersalne możliwości zastosowania. Zaczynajmy!
 

środek antygraffiti

Powłoka ANTYGRAFFITI 1006 to dyspersyjny środek tworzący bezbarwną powłokę ochronną na powierzchni elewacji, którą bardzo łatwo zmyć przy użyciu ciepłej wody pod ciśnieniem. Powłoka KREISEL po zmyciu niezbędnie wymaga odtworzenia w celu dalszej ochrony. Preparat przeznaczony jest w głównej mierze do zabezpieczania elewacji narażonych na wymalowania farbami w sprayu, wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, cienkowarstwowych tynków dyspersyjnych, farb elewacyjnych, betonu, okładzin klinkierowych, kamiennych, itp. Nie zaleca się stosować środka na powierzchnie wykazujące niską lub znikomą chłonność, takie jak: płytki ceramiczne, laminaty czy blachy.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego preparatu KREISEL jak wyżej wspomniałem jest dostępny w sprzedaży w wariancie 1 kilogramowym. Środek wykazuje szereg pożądanych cech takich jak mrozoodporność, paroprzepuszczalność czy wysoka wydajność. Dzięki temu, że po aplikacji jest bezbarwny, nie psuje wrażeń estetycznych elewacji. Jest również bardzo przyjazny dla środowiska. Średnie zużycie preparatu ANTYGRAFFITI 1006 waha się w przedziale od 0,2 do 0,7 litra na metr kwadratowy. Zaleca się aplikować 2 warstwy, przy czym nie należy oczekiwać aż poprzednio nałożona warstwa wyschnie – nakładamy je metodą mokre na mokre. W optymalnych warunkach nasz środek wysycha w przeciągu doby. Skuteczność powłoki szacuje się na okres 3 lat – po jego upływie zalecane jest powtórzyć aplikację.

 
Pomimo szeregu zalet, niestety cena preparatu KREISEL może odstraszyć. Niespełna 80 złotych, bacząc na to, że mamy do czynienia z profesjonalnym środkiem, i tak jest zbyt wygórowaną kwotą. Technicznie preparat jest bez zarzutu, dlatego też otrzymuje ode mnie piątkę.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

powloka-antygrafitti

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)