Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: SAMSUNG GE83X
 
Producent: SAMSUNG
 
Klasyfikacja: kuchenki mikrofalowe
 
Specyfikacja: wymiary: 489 x 275 x 354, waga: 13 kg, moc: 800 W
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo atrakcyjny design, dobre parametry, korzystna cena

Minusy


brak


Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X jest z pewnością jedną z najbardziej atrakcyjnych konstrukcji tego typu dostępnych na rynku. Jej lustrzana obudowa to prawdziwe dzieło sztuki, która w połączeniu z ceramicznym wnętrzem nadaje prestiżu dla naszej kuchni godnego sprzętu z poziomu cenowego z trzema zerami na końcu. Kończąc temat konstrukcji i wrażenia wstępnego nie tylko sam design […]

1
Opublikowany 13 października 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kuchenka mikrofalowa marki Samsung – model GE83X. Ten niezwykle ciekawy produkt w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. Po części na taką kolej rzeczy wpływ ma dobra jakość wykonania w połączeniu z korzystną ceną. Co jeszcze? Tego dowiecie się za moment. Zaczynajmy!
 

Samsung GE83X opinie

Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X jest z pewnością jedną z najbardziej atrakcyjnych konstrukcji tego typu dostępnych na rynku. Jej lustrzana obudowa to prawdziwe dzieło sztuki, która w połączeniu z ceramicznym wnętrzem nadaje prestiżu dla naszej kuchni godnego sprzętu z poziomu cenowego z trzema zerami na końcu. Kończąc temat konstrukcji i wrażenia wstępnego nie tylko sam design i walory estetyczne wzbudziły mój podziw. Na szczególne względy zasługuje bardzo praktyczny ekran dotykowy z opisem funkcji, który jest dziecinnie łatwy w obsłudze. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wyczuwa on i dokładnie śledzi ruchy palca. Wnętrze mikrofali Samsung GE83X wykonane w całości z emalii ceramicznej wyróżnia się trwałą i łatwą w utrzymaniu w czystości powierzchnią. Emalia ceramiczna zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i jest siedmiokrotnie bardziej odporna na zarysowania i korozję w porównaniu z innymi wnętrzami mikrofalówek. Pozwala to cieszyć się nowym wnętrzem nawet po długotrwałym użytkowaniu sprzętu.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej kuchenki mikrofalowej GE83X marki Samsung, charakteryzuje się ona wymiarami 489 x 275 x 354 milimetry i wagą 13 kilogramów. Moc mikrofal wynosi przyzwoite 800 W, zaś moc grilla mianowana jest na 1100 W. Fale sterowane są przy użyciu specjalnej membrany i jest możliwość sterowania nimi aż na sześciu poziomach. Typ zastosowanej instalacji to CMO. Wnętrze kuchenki jak wyżej wspomniałem wykonano w całości z emalii ceramicznej. Gwarancja: 2 lata.

Samsung GE83X recenzja

 
Cenowo produkt utrzymuje się na bardzo atrakcyjnym poziomie – kwota jaką zapłacimy przy zakupie wynosi niewiele ponad 300 złotych. Jak za urządzenie markowe, o dobrych parametrach i tak atrakcyjnym designie uważam, że cena całkowita jest niezwykle korzystna. Ocena ogólna: szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X

 
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Agata

    A gdzie są opisane konkretne funkcje mikrofalówki? Trochę tego brakuje, a przecież najnowsze modele mają coraz więcej możliwości. O niektórych funkcjach można przeczytać na abcporady.pl/czy-uzywasz-wszystkich-funkcji-kuchenki-mikrofalowej/ . Może dzięki temu łatwiej będzie podjąć decyzję co do wyboru urządzenia.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)