Lampa sufitowa Massive Nero 56332/31/10

Opisywanym produktem jest lampa sufitowa firmy Massive model Nero (56332/31/10). Plafon ten doskonale sprawdzi się w aranżacji nowoczesnych wnętrz w domach czy firmach. Lampa świetnie zdaje swój rezultat w przypadku doświetlania korytarzy czy też przejść pomiędzy pokojami. 

bfd44c40-ffec-45e8-991f-69714475a75e_product[dropcap]P[/dropcap]rodukt Massive Nero zasilany jest napięciem standardowym 230 V.  Żarówka mocowana jest trzonkiem typu GU10 i zawiera w swej strukturze dwa źródła światła. Jeśli chodzi o aspekty techniczne to maksymalna moc żarówki oscyluje na wartości 50 W. Żarówka jest niewielkich gabarytów – ma odpowiednio 120 mm długości oraz 193 mm szerokości. Wykonana została z metalu i sprzedawana jest w barwie białej. Źródło światła również znajduje się w komplecie. Opisywany towar posiada klasę ochrony IP20.

 

[dropcap]G[/dropcap]dy zaś chodzi o opinie użytkowników to produkt Massive Nero jest wśród nich bardzo dobrze recenzowany. Lampa jest bardzo porządnie wykonana i atrakcyjnie prezentuje się na suficie. Ponadto jej czyszczenie nie sprawia praktycznie żadnego problemu. Produkt wysokiej jakości i łatwy w montażu – nada każdemu pomieszczeniu odpowiedniego charakteru. Cena jak za tego typu produkt również jest bardzo atrakcyjna – w sklepach internetowych opisywany plafon znaleźć można w cenie poniżej 180 złotych. Lampa sufitowa Massive Nero otrzymuje ocenę – szóstkę! 

więcej informacji w sklepie http://Leduj.pl


oświetlenie górne lampy massive nero

oświetlenie korytarza holu massive nero sufitowa lampa

oświetlenie sufit kuchnia nad blatem nad wyspą kuchenną massive

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Adaś says:

    Każda firma oświetleniowa ma swoje patenty na lampę. Tu jak widać Massive też – lornetka :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje