Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Mop parowy Black & Decker Steam-Mop Deluxe FSM1630

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker Steam-Mop Deluxe FSM1630
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: urządzenia czyszczące
 
Specyfikacja: Moc pobierana 1600 W Masa 2.90 kg Pojemność 500 ml Długość przewodu zasilającego 6 m Czas nagrzewania 15 s Czas pracy 15-20 min Kolor Niebieski
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
7 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra jakość wykonania, perfekcyjne usuwanie zabrudzeń

Minusy


cena


Steam-Mop Deluxe to urządzenie niezwykle pomocne w domowych pracach porządkowych. Dzięki zastosowanym w nim technologii Autoselect™ oraz funkcji dodatkowego uderzenia pary mop parowy Black & Decker unieszkodliwia w całości wszelkie bakterie i zarazki z czyszczonej powierzchni. Co istotne, urządzenie nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych – wszystko przebiega ekologicznie przy użyciu gorącej pary. Strumień pary generowany […]

0
Opublikowany 10 czerwca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest mop parowy Steam-Mop Deluxe renomowanej marki Black & Decker specjalizującej się we wszelkiego rodzaju narzędziach do domu, warsztatu i ogrodu. Opisywany model o oznaczeniu FSM1630 to unikatowe urządzenie, które dzięki szeregu zawartych w nim technologii pozwala na efektowne czyszczenie powierzchni płaskich w naszych mieszkaniach.
 

Steam-Mop Deluxe to urządzenie niezwykle pomocne w domowych pracach porządkowych. Dzięki zastosowanym w nim technologii Autoselect™ oraz funkcji dodatkowego uderzenia pary mop parowy Black & Decker unieszkodliwia w całości wszelkie bakterie i zarazki z czyszczonej powierzchni. Co istotne, urządzenie nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych – wszystko przebiega ekologicznie przy użyciu gorącej pary.

Strumień pary generowany przez mop możemy dowolnie regulować w zależności od typu czyszczonej podłogi. Produkt radzi sobie z usuwaniem nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Wpływ mają na to między innymi wykorzystanie w jego konstrukcji obrotowej w 180 stopniach głowicy czyszczącej oraz nakładki wielokrotnego użytku Easy Glide™ z mikrowłókien. Nakładkę bez problemu możemy wielokrotnie prać w pralce automatycznej i nie straci ona swoich właściwości – przez cały czas będzie umożliwiała głębokie czyszczenie podłogi.

Produkt jest bardzo prosty i szybki w użyciu – aktywność do pracy osiąga już po 15 sekundach. Po osiągnięciu gotowości zbiornik zmienia kolor oświetlenia z czerwonego na niebieski. Sam zbiornik jest odłączalny i łatwy w napełnianiu. Wyposażono go w system filtracji wody zapobiegający osadzaniu się w jego wnętrzu kamienia.

Warto również rzucić okiem na specyfikację techniczną recenzowanego mopa parowego Black & Decker Steam-Mop Deluxe. Charakteryzuje się on mocą pobieraną rzędu 1600 W i wyposażony jest w zbiornik o pojemności 0,5 litra. Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V, zaś sam przewód ma wystarczającą podczas porządków długość 6 metrów. Urządzenie nie jest zbyt ciężkie – waży niespełna 3 kilogramy. W wyposażeniu standardowym oprócz samego mopa znajdziemy także: dwie nakładki standardowe, dwie nakładki z mikrowłókien, jedną stopę dywanową oraz jedną podkładkę spoczynkową.

 
Black & Decker FSM1630 Steam-Mop Deluxe to bez wątpienia bardzo pomocne narzędzie do pielęgnacji podłóg w całym domu. Cena, jaką przyjdzie nam za niego zapłacić może jednak budzić pewne zastrzeżenia. Podobnego rodzaju (lecz niefirmowe) konstrukcje możemy kupić za kwotę nieprzewyższającą 200 złotych. Tymczasem Steam-Mop Deluxe to wydatek niespełna 370 złotych. Jeśli jednak chodzi o samo użytkowanie urządzenia, jego trwałość oraz dokładność czyszczenia nie ma wobec niego żadnych zarzutów – spisuje się perfekcyjnie. Ocena ogólna – piątka!

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Mop parowy Black & Decker FSM1630

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Źródła: Grafika Google, materiały producenta.

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)