Odkurzacz piorący ZELMER ZVC752ST

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest odkurzacz piorący renomowanej marki sprzętu AGD ZELMER – model ZVC752ST. Produkt pochodzi z linii Aquawelt i występuje w kolorze białym z niebieskimi akcentami. Urządzenie ma duże gabaryty i jeszcze większe możliwości. Jakie? Za chwilę się przekonacie. Zaczynajmy!

 

Odkurzacz piorący ZELMER ZVC752ST to zaawansowane urządzenie z wyższego segmentu cenowego. Sprzęt wyposażono w silnik o mocy 1600 W zasilany standardowym napięciem elektrycznym, a także w zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów. ZELMER ZVC752ST posiada wszystko czego należałoby oczekiwać od odkurzacza tej klasy, a więc filtr HEPA, duży wybór ssawek i szczotek, elektroniczną regulację mocy czy opcję zbierania płynów.odkurzacz zelmer piorący opinie

Po rozpakowaniu w wyposażeniu standardowym znajdziemy poza naszym urządzeniem także: turboszczotkę, małą ssawkę, małą ssawkę do prania, dużą ssawkę do prania, małą szczotkę, nasadkę do zbierania wody, ssawkę szczelinową, szczotkę do mebli, szczotkę dywanowo-podłogową, metalową, teleskopową rurę oraz worek o pojemności 2,5 litra. ZELMER ZVC752ST w swojej konstrukcji kryje szereg udogodnień, jest sprzętem przeznaczonym dla domu, jak też dla profesjonalnych zastosowań. Nie zabrakło w nim takich opcji jak schowek na akcesoria, uchwyt do przenoszenia, automatyczne zwijanie kabla czy wskaźnik zapełnienia worka na kurz. Produkt pomimo doskonałej jakości wykonania, bogatego wyposażenia i dużych możliwości posiada też swoje wady. Jego duże rozmiary i waga (8,5 kilograma) mogą być uciążliwe podczas pracy i przechowywania. Na korzyść jednak przemawia fakt, że w porównaniu z innymi odkurzaczami piorącymi dostępnymi na rynku recenzowany ZELMER jest względnie mały. Drugi mankament to częsta konieczność wymiany filtrów urządzenia podczas częstego odkurzania na mokro – zwyczajnie się zużywają. Podsumowując ZELMER ZVC752ST to sprzęt uniwersalnego zastosowania – sprząta z niezwykłą wręcz dokładnością, całkiem dobrze radzi sobie z praniem dywanów, zbiera lepiej niż najbardziej chłonna ściereczka płyn z podłogi i możemy nim nawet czyścić nasze czworonogi.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, poza 1600 W silnikiem i zbiornikiem na wodę o pojemności 5 litrów, sprzęt wyposażono w 1,8 litrowy pojemnik na detergent piorący. Odkurzacz ZELMER ZVC752ST jest stosunkowo głośny, gdyż na pełnej mocy generuje hałas na poziomie 80 decybeli. Urządzenie ma 9 metrowy zasięg pracy, zaś długość zamontowanego przewodu zasilającego wynosi 5,6 metra. Odkurzacz posiada aż 4 letnią gwarancję producenta.

Cenowo urządzenie ZELMER ZVC752ST przedstawia się bardzo korzystnie – zapłacimy za niego niespełna 700 złotych. Mógłby ktoś powiedzieć, że 700 złotych za odkurzacz to zdecydowanie zbyt wysoka suma. Należy jednak mieć na uwadze, że w tym przypadku nie jest to zwykłe urządzenie, a odkurzacz piorący, a te zaś kosztują nierzadko nawet 2000 złotych. Sądzę jednak, iż jakością i możliwościami ZELMER ZVC752ST w pełni im dorównuje. Ocena ogólna – piątka z plusem.

ZELMER-ZVC752ST odkurzacz piorący opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „ZELMER ZVC752ST

Zelmer Aquawelt ZVC752ST (919.0 ST) Recenzja Polsk ..
Zelmer Aquawelt ZVC752ST (919.0 ST) Recenzja Polsk ..
Zelmer Aquawelt ZVC752ST –  (919.0 ST) Pranie ta ..
Zelmer Aquawelt ZVC752ST – (919.0 ST) Pranie ta ..
Zelmer Aquawelt ZVC752ST  - Test Prania (919.0 ST) ..
Zelmer Aquawelt ZVC752ST - Test Prania (919.0 ST) ..
Zelmer Aquawelt
Zelmer Aquawelt
 zobacz również filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje