Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Pasta woskowa SYNTILOR

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Pasta woskowa SYNTILOR 0,5 L
 
Producent: SYNTILOR
 
Klasyfikacja: impregnacja i pielęgnacja drewna
 
Specyfikacja: opakowanie - 0,5 l, czas schnięcia - 4-6 h
 
Chemia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


idealny połysk, aksamitna w dotyku powłoka, trwała ochrona, atrakcyjna cena

Minusy


brak


Pasta woskowa SYNTILOR to bezbarwny preparat przeznaczony do pielęgnacji wszelkich drewnianych powierzchni wewnętrznych. Jest świetnym rozwiązaniem zarówno do impregnacji boazerii, parkietów czy podłóg drewnianych, jak też do mebli i innych elementów stolarki. Śmiało i bez żadnych przeciwwskazań możemy aplikować pastę na każdym rodzaju drewna. Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego preparatu marki SYNTILOR, dystrybuowany jest […]

0
Opublikowany 21 października 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pasta woskowa SYNTILOR przeznaczona do pielęgnacji i impregnacji mebli, parkietów i innych powierzchni drewnianych. Pasta, choć na pierwszy rzut oka wydaje się być jednym z wielu preparatów dostępnych na rynku o praktycznie takich samych właściwościach, odróżnia się od nich wszystkich razem wziętych praktycznie pod każdym względem. Przyjrzyjmy się zatem z bliska, jakie daje nam możliwości po zastosowaniu i czy jest preparatem godnym zakupu. Zaczynajmy!
 

Pasta woskowa SYNTILOR to bezbarwny preparat przeznaczony do pielęgnacji wszelkich drewnianych powierzchni wewnętrznych. Jest świetnym rozwiązaniem zarówno do impregnacji boazerii, parkietów czy podłóg drewnianych, jak też do mebli i innych elementów stolarki. Śmiało i bez żadnych przeciwwskazań możemy aplikować pastę na każdym rodzaju drewna.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego preparatu marki SYNTILOR, dystrybuowany jest w puszkach o 0,5 litrowej masie. Pastę zaleca się aplikować bawełnianą ściereczką bezpośrednio na drewnianą powierzchnię. Całkowity czas wyschnięcia preparatu po nałożeniu na drewno mieści się w przedziale od 4 do maksymalnie 6 godzin.

Po zapoznaniu się z kartą techniczną produktu widać od razu, że jest to preparat uniwersalny, do każdego rodzaju drewna i powierzchni – bez względu na to czy mamy do czynienia z meblami, ścianą, sufitem czy podłogą, pasta woskowa SYNTILOR sprawdzi się doskonale nadając drewnie trwały połysk. Pasta po otwarciu puszki jest surowcem gotowym do użycia. Jej regularne stosowanie zapobiega powstawaniu plam na impregnowanych powierzchniach. Jest również bez wątpienia jednym z niewielu produktów tej klasy dostępnych na rynku, o tak wysokiej zawartości naturalnych wosków w swojej strukturze.

 
Pastę woskową SYNTILOR można nabyć w sieci za pośrednictwem portali aukcyjnych, bądź do wyczerpania zapasów w sieci sklepów LEROY MERLIN. Kwota, jaką musimy dysponować by pozwolić sobie na jej zakup jest niewielka i wyniesie nas maksymalnie lekko ponad 20 złotych. Moim zdaniem jest to preparat jak najbardziej godny nabycia. Jego użytkownicy recenzują pastę jako rewelacyjny środek nadający idealnie błyszczącą i aksamitną w dotyku powłokę ochronną drewna. Warto skorzystać z okazji i zainwestować! Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)