Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Robot odkurzający iRobot Roomba 880

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: iRobot Roomba 880
 
Producent: iRobot
 
Klasyfikacja: inteligentne urządzenia sprzątające
 
Specyfikacja: filtr Extra HEPA, ładowanie w zewnętrznej stacji dokującej
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


szybkość, efektywność, moc, dokładność

Minusy


cena


Urządzenie sprzątające iRobot Roomba 880 to bez wątpienia innowacyjny, szybki i efektywny sprzęt. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii AeroForce™ Performance Cleaning System oraz specjalnych szczotek typu AeroForce™, Roomba 880 sprząta o ponad połowę więcej brudu, kurzu, włosów i drobin, ze wszystkich rodzajów podłoża, od standardowych odkurzaczy. Obsługa urządzenia iRobot jest dziecinnie prosta i nie wymaga studiowania skomplikowanych […]

0
Opublikowany 28 listopada 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest robot odkurzający Roomba 880 marki iRobot specjalizującej się w tego typu urządzeniach. Ten innowacyjny sprzęt szturmem wkracza w rynek AGD zdobywając serca zarówno młodych, jak i starszych osób. Jego największe atuty to szybkość i wygoda wykonywanych porządków. Zapraszam do lektury naszej dzisiejszej recenzji.
 

Urządzenie sprzątające iRobot Roomba 880 to bez wątpienia innowacyjny, szybki i efektywny sprzęt. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii AeroForce™ Performance Cleaning System oraz specjalnych szczotek typu AeroForce™, Roomba 880 sprząta o ponad połowę więcej brudu, kurzu, włosów i drobin, ze wszystkich rodzajów podłoża, od standardowych odkurzaczy.

Obsługa urządzenia iRobot jest dziecinnie prosta i nie wymaga studiowania skomplikowanych instrukcji. Samo sprzątanie ogranicza się tu bowiem zaledwie do wciśnięcia jednego przycisku CLEAN. Robot bierze całe sprzątanie na swoje barki. Dzięki wspomnianym wyżej rozwiązaniom oraz technologii iAdapt, urządzenie Roomba 880 samo podejmuje decyzje, dostosowuje się do każdego ze sprzątanych pokoi, omija przeszkody i odkurza trudno dostępne powierzchnie pod meblami. Każdy fragment podłogi jest czyszczony kilkakrotnie – urządzenie po napotkaniu większych zabrudzeń koncentruje się na nich do momentu, aż nie zostaną w całości usunięte.

Nadeszła pora na odpowiedź na kilka pytań. Po pierwsze – dla kogo dedykowany jest ten produkt? iRobot Roomba 880 to idealne urządzenie zarówno dla młodych, jak i dla osób starszych. Mogą z niego korzystać alergicy i właściciele domowych pupili. Roomba 880 wzbudzi zachwyt leniwych i zapracowanych – sprząta gdy nie ma nas w domu, albo gdy odpoczywamy przed telewizorem. Robot pracuje według zaplanowanego harmonogramu – jednym słowem – wspaniałe, wszechstronne urządzenie.

Zastanawiacie się zapewne, co to małe urządzonko musi mieć w sobie, że potrafi sprzątać z maksymalną wydajnością i dokładnością. Główny wpływ na taką kolej rzeczy ma wytworzenie szczelnego kanału aerodynamicznego łączącego szczotki i zbiornik, a także wysoka moc silnika w połączeniu ze specjalnie wyprofilowaną turbiną. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, siła ssania zostaje zwielokrotniona, pozwalając na 100 procentowe usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Zestaw iRobot Roomba 880 zawiera oprócz samego urządzenia jeden akumulator iRobot Xlife, dwie wirtualne latarnie (wraz z bateriami), stację dokującą, pilot zdalnego sterowania (wraz z bateriami) oraz filtr Extra HEPA. Producent udziela 3 letniej gwarancji na urządzenie z możliwością jej dodatkowego dokupienia.

 
Na koniec podsumujmy wszystkie wady i zalety opisywanego urządzenia Roomba 880. Robot działa bardzo szybko, z dużą siłą ssania przewyższającą standardowe odkurzacze, sam wykrywa brud i koncentruje się na jego całkowitym usunięciu, sprząta powierzchnię pod meblami, łóżkiem, przy zasłonach, przy krawędziach, nie uszkadza mebli, nie spada ze schodów, omija przeszkody i przewody. Zastosowane szczotki bez włosia wymagają znacznie rzadszej konserwacji od standardowo stosowanego rozwiązania. Czas pracy akumulatora iRobot Roomba 880 wystarcza na całkowite posprzątanie domu jednorodzinnego o średniej powierzchni. Same zalety prawda? Niestety urządzenie posiada jedną, bardzo poważną wadę, która w wielu przypadkach zaważy o jego zakupie – jest nią bardzo wysoka cena. Roomba 880 to koszt ponad 3200 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Robot odkurzający iRobot 880

 
 zobacz również filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)