Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Rozbijarka do jajek – Egg cracker

 
rozbijarka do jajek
rozbijarka do jajek
rozbijarka do jajek

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: EZ EGG CRACKER
 
Producent: EZ USA
 
Klasyfikacja: agd
 
Specyfikacja: rozbijarka do jajek
 
Średnia cena (zł): 15
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
10


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


+Działa naprawdę dobrze
+Niska cena

Minusy


brak


Omlety, naleśniki, biszkopty, sadzone, na miękko – jajka nieustannie przewijają się w naszej diecie i są składnikiem wielu przygotowywanych przez nas potraw. Dania te zazwyczaj nie są skomplikowane jednak gotowanie może okazać się zmorą za sprawą znienawidzonej przez nasz czynności jaką jest rozbijanie jajek. Kawałki skorupek, które przypadkiem dostaną się na patelnię, oddzielonego białka, masy, […]

7
Opublikowany 22 lutego 2016 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Omlety, naleśniki, biszkopty, sadzone, na miękko – jajka nieustannie przewijają się w naszej diecie i są składnikiem wielu przygotowywanych przez nas potraw. Dania te zazwyczaj nie są skomplikowane jednak gotowanie może okazać się zmorą za sprawą znienawidzonej przez nasz czynności jaką jest rozbijanie jajek. Kawałki skorupek, które przypadkiem dostaną się na patelnię, oddzielonego białka, masy, ciasta nie smakują zbyt dobrze. Mało tego, mogą przynieść wiele wstydu i zażenowania zwłaszcza, gdy podamy potrawę z tego typu „dodatkiem” naszym gościom. Czy jest sposób, by szybciej i łatwiej radzić sobie z tą czynnością? Na szczęście od dziś już tak!

Najnowszy wynalazek – Egg Cracker pozwala na szybkie, bezproblemowe i dziecinnie proste rozbijanie jajek.  Jego działanie opiera się na bardzo prostym schemacie – wystarczy umieścić surowe lub ugotowane jajko w środku urządzenia i za pomocą jednego kliknięcia oddzielić skorupkę od pozostałej zawartości.  W jednej chwili cały środek jajka znajdzie się w miseczce, a my z łatwością odrzucimy skorupkę. To samo dotyczy ugotowanych jajek, które nieraz trzeba mozolnie rozbierać kawałek po kawałeczku. Nie musimy nawet dotykać jaj – wystarczy nacisnąć przycisk i gotowe!
Co więcej, w zestawie znajduje się specjalny separator, który umożliwia oddzielenie żółtka od białka. To niewielka nakładka, do której wpada żółtko, podczas gdy białko swobodnie przelatuje do innej miseczki. Koniec z wyławianiem skorupek i śladów żółtka! Od teraz pieczenie biszkoptów i bez stanie się czystą przyjemnością.

Egg Cracker to bardzo przydatne urządzenie, które zachwyci wszystkich fanów gadżetów kulinarnych. W kuchni jest zawsze dużo pracy, więc jeśli tylko mamy urządzenie, które pozwoli ją usprawnić, to bez wahania watro z niego skorzystać.
To doskonałe urządzenie dla dzieci, które nie są w stanie przygotować „jajecznego” posiłku bez pomocy dorosłych. Teraz obecność kogoś starszego okaże się zbędna, bowiem dziecko bez problemu poradzi sobie z rozbijaniem jajek i gotowaniem ulubionych potraw. Dzięki temu nauczy się samodzielności i zaradności, a rola dorosłego ograniczy się jedynie do sprawowania kontroli i obserwowania czy nic mu nie zagraża.

Warto zakupić to urządzenie. Zwłaszcza że cena zakupu prosto z Chin nie powinna przekroczyć 15 zł. Rozbijarka do jajek ułatwia i usprawnia pracę, oszczędza wielu chwil niepotrzebnego zdenerwowania i irytacji. Gromadząc tego typu pomoce kuchenne możemy udoskonalić nasze umiejętności kulinarne i sprawić, że gotowanie stanie się szybkie, łatwe i przyjemne.


Zdjęcia

ez egg crackerrozbijarka do jajek

egg cracker tveggs cracker

rozbijarka do jajekrozbijanie jajek

maszynka do rozbijania jajekez egg cracker tv

rozbijarka jajgadżet do kuchni rozbijarka jajek

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Izabela Wrzołek

 
Redaktor


7 komentarzy


 1.  
  Sabcia

  Ciekawy wynalazek, gdzie to można kupić w Polsce ?
 2.  
  DamianQ

  Są też inne modele

  25457
 3.  
  DamianQ

  A taki :-) robocik

  25458

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)