Stolik RTV HALD buk z JYSK

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest niskobudżetowy stolik RTV pochodzący z oferty marketu JYSK. Mebel HALD, bo o nim mowa występuje w jasnym, odcieniu buku. Czy warto go kupić? Za moment się przekonamy! Zaczynajmy.

26572

Stolik RTV HALD jest niewielkim meblem o wymiarach 81 centymetrów szerokości na 63 centymetry wysokości oraz 41 centymetrów głębokości. Jest to stolik przeznaczony do samodzielnego montażu. W pudełku znajdziemy zatem poszczególne ścianki mebla, jak również wszelkie niezbędne materiały połączeniowe takie jak klucz imbusowy, śruby, gwoździki, kołki drewniane, kółka oraz niewielką buteleczkę kleju. Załączono również drobną schematyczną instrukcję montażu. Całkowita waga mebla w opakowaniu wynosi 14 kilogramów.

W tym miejscu powinny znaleźć się aspekty techniczne recenzowanego produktu, jednak dziś pokuszę się o osobiste wrażenia z zakupu tegoż stolika. Stolik HALD jest w moim posiadaniu już od prawie pół roku. Poszukiwałem niedrogiego mebla do wynajmowanego przeze mnie mieszkania który pomieściłby mój 47 calowy telewizor. Początkowo miałem opory przed jego zakupem z uwagi na obawy przed stabilnością całej konstrukcji – mebel na kółkach. Po złożeniu okazało się, że były one całkowicie bezpodstawne i stolik pewnie trzyma się podłogi i wcale nie tak łatwo jest go przesunąć. Nasunąć się może kolejne pytanie: jak taki mały mebel pomieścił 47 calowy telewizor? Pomieścił go, ponieważ ma tradycyjną stopę na środku urządzenia. Nie zda więc on rezultatu w przypadku telewizorów o niestandardowej „nóżce”. W przypadku standardowej konstrukcji sądzę że maksymalnie szafka „pomieściłaby” nawet model 50 calowy. Wracając do samego mebla, jego złożenie nie sprawia większych problemów i składa się go bardzo intuicyjnie. Nie jest to jednak zasługą świetnej instrukcji montażu, gdyż tej do świetności wiele brakuje – widać jasno co, z czym mamy połączyć i przy użyciu jakich narzędzi. Co do samej jakości użytego materiału do konstrukcji mebla również można mieć zarzuty odnośnie wytrzymałości. Rogi bardzo łatwo załamać lub zadrapać, zaś „plecy” szafki wykonane z płyty pilśniowej także pozostawiają wiele do życzenia – już podczas montażu powstawały na niej „odpryski”. Sama szafka sprawia całkiem przyjemne wrażenie estetyczne. Jest też bardzo funkcjonalna – pomieści cały sprzęt RTV, nawet w przypadku zestawów z amplitunerem.

Jej dużym atutem jest wspomniana we wstępie bardzo niska cena – 70 złotych za tego typu mebel to najbardziej atrakcyjna oferta jaką można znaleźć w marketach stacjonarnych. Ocena ogólna – trójka plus.

stolik pod telewizor jysk

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje