Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wentylator OK. OTF 151-W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: OK. OTF 151-W
 
Producent: OK.
 
Klasyfikacja: wentylatory pokojowe
 
Specyfikacja: moc - 20 W, średnica - 15 cm, waga - 0,6 kg, zasilanie - 230V
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


wydajne i tanie urządzenie

Minusy


słaba konstrukcja


Wentylator OK. OTF 151-W to niewielki wentylator biurkowy wyposażony w silniczek o mocy 20 W. Wbrew pozorom takie parametry pozwalają na naprawdę wydajną pracę urządzenia. Wiatraczek dmucha z dużą siłą, skutecznie chłodząc nasz pokój w upalny dzień. Głowica obrotowa wentylatora cechuje się piętnastocentymetrową średnicą i regulacją kąta nachylenia. Sam wiatraczek posiada dwa tryby pracy – […]

0
Opublikowany 20 sierpnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Kolejnym z naszych recenzowanych produktów jest wentylator biurkowy budżetowej marki OK. – model OTF 151-W. Jak na niewielkie rozmiary urządzenie skrywa w sobie naprawdę duży potencjał. Zresztą – sprawdźcie sami! Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji.
 

Wentylator OK. OTF 151-W to niewielki wentylator biurkowy wyposażony w silniczek o mocy 20 W. Wbrew pozorom takie parametry pozwalają na naprawdę wydajną pracę urządzenia. Wiatraczek dmucha z dużą siłą, skutecznie chłodząc nasz pokój w upalny dzień. Głowica obrotowa wentylatora cechuje się piętnastocentymetrową średnicą i regulacją kąta nachylenia. Sam wiatraczek posiada dwa tryby pracy – pierwszy z nich jak dla mnie mógłby wiać nieco mocniej, drugi z kolei jest jak najbardziej – OK.  Do innych funkcji OTF 151-W zaliczyć możemy również opcję oscylacji oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem elektrycznym 230V. Zamontowany weń wiatraczek to bardzo prosta, trójśmigłowa konstrukcja. Wentylator występuje wyłącznie w białym kolorze obudowy. Posiada pełną podstawę i charakteryzuje się niewielką wagą – 0,6 kilograma. Producent udziela na sprzęt 24 miesięcznej gwarancji.

 
Jak wiadomo, nie wszystko złoto co się świeci. Podobnie jest i w tym przypadku. Wentylator skrywa w sobie duży potencjał, jest niezwykle wydajny, jednak materiał z jakiego został wykonany delikatnie mówiąc – pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie należy uważać na bardzo kruchą podstawę wentylatora, która może nie przeżyć upadku nawet z niewielkiej wysokości. Jeśli jednak ktoś wychodzi z założenia, że produkt ma mu służyć, a nie ładnie wyglądać to urządzenie jest dedykowane właśnie dla niego. Wykorzystane w nim podzespoły są niezawodne, wiatrak dobrze i cicho chłodzi. Cena również jest bardzo atrakcyjna – to jeden z najtańszych produktów na rynku – zapłacimy za niego niespełna 40 złotych. Ocena ogólna – pomimo pewnych niedociągnięć – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)