Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Zaciemniająca roleta Velux DKL

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Roleta zaciemniająca Velux DKL 0855
 
Producent: Velux
 
Klasyfikacja: rolety wewnętrzne
 
Specyfikacja: Roleta pasuje do okna w rozmiarze 78x160 M10 / 310
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość użytych materiałów do produkcji rolet

Minusy


brak


Roleta Velux DKL, jak zapewnia producent, jest gwarancją pełnego zaciemnienia pomieszczenia bez względu na to czy mamy dzień czy noc i jak mocno świeci dzisiaj słońce. Jest to idealne rozwiązanie zarówno do sypialni jak również do pokoju dziecięcego. Produkt przystosowany jest do współpracy z oknami w rozmiarze 78×160 M10/310. Rolety zaciemniające Velux wykonane zostały w stu procentach z […]

1
Opublikowany 26 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaciemniająca roleta firmy Velux. Jest to model z linii Standard występującej w czterech różnych wariantach kolorystycznych – białym, jasnoszarym, miodowym i czarnym. Czym więc charakteryzują się owe rolety?
 

Roleta Velux DKL, jak zapewnia producent, jest gwarancją pełnego zaciemnienia pomieszczenia bez względu na to czy mamy dzień czy noc i jak mocno świeci dzisiaj słońce. Jest to idealne rozwiązanie zarówno do sypialni jak również do pokoju dziecięcego. Produkt przystosowany jest do współpracy z oknami w rozmiarze 78×160 M10/310. Rolety zaciemniające Velux wykonane zostały w stu procentach z wysokiej jakości poliestru, który został dodatkowo pokryty dwiema powłokami – syntetyczną i aluminiową. To właśnie dzięki użytym materiałom do produkcji rolet DKL zapewniają on płynną i bezawaryjną obsługę przez wiele lat.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to sytuacja wygląda następująco – rolety Velux DKL  z linii Standard wyprodukowane zostały według reguł nowoczesnego wzornictwa. Użyty do ich produkcji materiał jest nie tylko bardzo praktyczny ale również charakteryzuje się niezwykłą odpornością na blaknięcie i rozciąganie. Sam produkt jest szybki i łatwy w montażu dzięki wykorzystaniu technologii Pick&Click®. Ponadto takowe rozwiązanie daje nam możliwość zatrzymywania rolety w dowolnym miejscu wzdłuż aluminiowych prowadnic. Produkt Velux DKL poprawia izolacyjność okna i komfort wnętrza, a dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu. Słowem – czego chcieć więcej?

 
Cena rolet Velux również przedstawia się całkiem atrakcyjnie, jak przystało na pioniera tej branży rynkowej. Opisywany model bez względu na wariant kolorystyczny kosztuje niespełna 300 złotych. Na korzyść rolet Velux DKL z linii Standard przemawia również trzyletni okres gwarancji producenta. Ocena ogólna – piątka z plusem!
 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Ania i Marcin
    4.0

    Faktycznie jest idealne ciemno w słoneczny dzień ?

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)