Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Zestaw podtynkowy Cersanit Agis Plus z deską wolnoopadającą

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Cersanit Agis Plus
 
Producent: Cersanit
 
Klasyfikacja: łazienkowe zestawy podtynkowe
 
Specyfikacja: wymiary: 112,5 cm x 41 cm x 52 cm, waga: 36,3 kg
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
27 wszystkich głosów

 

Plusy


miska ustępowa i deska wolnoopadająca w zestawie, korzystna cena

Minusy


brak


Produkty marki Cersanit cieszą się dużą popularnością w tym segmencie rynku. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu – wiele osób decyduje się na jego zakup. Szczególny wpływ na taki stan rzeczy ma to, że nie mamy w tym wypadku do czynienia z samym zestawem mocującym, ale również z załączonymi w standardzie wiszącą miską typu Delfi, […]

2
Opublikowany 9 czerwca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym przeze mnie produktem jest podtynkowy zestaw mocujący urządzeń sanitarnych marki Cersanit. Model, który trafił na nasz redakcyjny warsztat oznaczony jest jako Agis Plus. Przyjrzyjmy się bliżej jego możliwościom i przemyślmy czy warto przeznaczyć pieniądze na jego zakup. Zaczynajmy recenzję.
 

cersanit wc opinie

Produkty marki Cersanit cieszą się dużą popularnością w tym segmencie rynku. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu – wiele osób decyduje się na jego zakup. Szczególny wpływ na taki stan rzeczy ma to, że nie mamy w tym wypadku do czynienia z samym zestawem mocującym, ale również z załączonymi w standardzie wiszącą miską typu Delfi, wolnoopadającą deską klozetową oraz przyciskiem dwudzielnym. Wśród szerokiej gamy podtynkowych stelaży do toalety opisywany model cechuje się zdecydowanie bardziej przystępną cena w porównaniu do ofert konkurencyjnych marek – koszt zakupu recenzowanego zestawu wynosi około 420 zł, zaś konkurenci w tej cenie nierzadko oferują sam stelaż bez miski ustępowej.

Cersanit Agis Plus jako produkt renomowanej marki cechuje się szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań. Wykorzystywana jest tu spłuczka podtynkowa uruchamiana z przodu. Jeśli chodzi o samo spłukiwanie to mamy w tym przypadku do czynienia, jak wyżej wspominałem, ze spłukiwaniem dwudzielnym. Odpływ urządzenia montowany jest poziomo. Cersanit Agis Plus to zestaw przeznaczony do zabudowy lekkiej, który idealnie sprawdzi się w każdej łazience. W celu zwiększenia komfortu użytkowania zestaw wyposażony jest w funkcję spłukiwania 3 litry lub 6 litrów, co pozwala na oszczędne zużycie wody. Wymiary zestawu to odpowiednio 112,5 cm x 41 cm x 52 cm.

 
Jak więc widzimy produkt świetnie wypada zarówno pod względem cenowym, jak i funkcjonalnym. Za korzystną cenę nabywamy zestaw wraz z miską ustępową, prosty w montażu, o bardzo estetycznym wyglądzie idealnie wkomponowującym się w stylistykę każdej łazienki. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

cersanit stelaż wc podwieszany opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 hej ! zobacz również filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


  1.  
    wojtek

    Stelaż bardzo solidny ,miska i deska ok. Zobaczymy po zamontowaniu jak zbiornik ze spłuczką
  2.  
    Ewa

    A jak zdjąć ten przycisk, aby sie dostać do srodka? Woda cieknie po muszli, mimo nie spłukiwania

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)