Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Aerator Black&Decker GD300

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black&Decker GD300
 
Producent: Black&Decker
 
Klasyfikacja: narzędzia ogrodnicze, aeratory
 
Specyfikacja: moc - 600 W, obroty - 3000 obr./min., waga - 7 kg, szerokość obszaru pracy - 30 cm
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


cena, jakość wykonania, efektywność pracy

Minusy


brak


Arator Black & Decker GD300 doskonale radzi sobie z grabieniem i usuwaniem zanieczyszczeń w trawie. Wyposażony został w zbiornik na zgrabioną trawę i chwasty o pojemności 30 litrów – zamontowany z przodu urządzenia. Dzięki zastosowaniu w nim technologii centralnego ustawiania wysokości oraz typu rękojeści wózkowej aerator jest niezwykle prostym i szybkim w użyciu narzędziem, z […]

0
Opublikowany 3 września 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest aerator marki Black & Decker – model GD300. Urządzenie to służy do prac napowietrzających trawnik poprzez nakłuwanie gleby specjalnymi kolcami.
 

Arator Black & Decker GD300 doskonale radzi sobie z grabieniem i usuwaniem zanieczyszczeń w trawie. Wyposażony został w zbiornik na zgrabioną trawę i chwasty o pojemności 30 litrów – zamontowany z przodu urządzenia. Dzięki zastosowaniu w nim technologii centralnego ustawiania wysokości oraz typu rękojeści wózkowej aerator jest niezwykle prostym i szybkim w użyciu narzędziem, z którego pracy każdy ogrodnik powinien być usatysfakcjonowany. Produkt posiada trzy tryby ustawiania wysokości grabienia, natomiast jego szerokość 30 centymetrów idealnie zda swój rezultat podczas prac w ogrodach o średniej wielkości powierzchni.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne to narzędzie Black & Decker wyposażone zostało w uniwersalny silnik o mocy pobieranej 600 W i prędkości pracy 3000 obrotów na minutę. Silnik napędza mechanizm kolcowy, który to ma za zadanie napowietrzać trawnik poprzez jego nakłuwanie. Wspomniane wcześniej przeze mnie trzy tryby ustawiania wysokości napowietrzania to odpowiednio: 2, 3 oraz 8 milimetrów. Walec został zamontowany z tyłu aeratora. Narzędzie wykonane zostało w całości z tworzywa sztucznego. W obudowie znajduje się włącznik wyposażony w blokadę przed niepożądanymi czynnikami. Szerokość pola pracy wynosi jak już wyżej wspomniałem 30 centymetrów zaś całkowita waga aeratora mianowana jest na 7 kilogramów – co w połączeniu z wózkową rękojeścią daje możliwość prostego operowania narzędziem.

 
Produkt należy do niższej klasy cenowej spośród urządzeń tego typu. W marketach budowlanych ze sprzętem ogrodniczym możemy znaleźć opisywany model aeratora za kwotę około 280 złotych. Jakość wykonania i same możliwości pracy oceniam jako bardzo dobre – taka jest również ocena ogólna końcowa – piątka! Polecam ten zakup i dodam, iż prace aeracyjne powinno się wykonywać właśnie w tym sierpniowym okresie. Po aeracji należy wykonywać piaskowanie – piasek wypełni otwory po nakłuciach trawnika dzięki czemu zostanie zachowana właściwa struktura gleby.
 

Zapraszam do komentowania i oceny własnej produktu!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)