Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Elektryczne nożyce do żywopłotu GARDENA ErgoCut 48

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: GARDENA ErgoCut 48
 
Producent: GARDENA
 
Klasyfikacja: nożyce do cięcia żywopłotu, narzędzia ogrodnicze
 
Specyfikacja: moc silnika - 550 W, zasilanie - 230V, waga - 3,8 kg, długość listwy - 48 cm, odstęp między zębami - 27 mm
 
Ogród:
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


komfortowa praca, wydajny silnik, przystępna cena

Minusy


brak


Elektryczne nożyce do pielęgnacji żywopłotu GARDENA ErgoCut 48 to urządzenie przeznaczone do łatwego i wygodnego przycinania żywopłotów o dowolnej wysokości. Pełną wygodę pracy zapewnia zastosowana w narzędziu innowacyjna, obrotowa głowica tnąca, obracana w zakresie 90 stopni. Sprawia to, że użytkownik nożyc podczas pracy stoi zawsze w idealnej pozycji roboczej tuż przy żywopłocie i nie ma potrzeby […]

0
Opublikowany 29 maja 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Do szerokiego grona naszych recenzowanych produktów dołączyły dzisiaj elektryczne nożyce do pielęgnacji żywopłotu marki GARDENA – model ErgoCut 48. O tym, czymże się on charakteryzuje i co wyróżnia go spośród konkurencyjnych urządzeń tego typu dowiecie się z tego wpisu. Zaczynajmy!
 

Elektryczne nożyce do pielęgnacji żywopłotu GARDENA ErgoCut 48 to urządzenie przeznaczone do łatwego i wygodnego przycinania żywopłotów o dowolnej wysokości. Pełną wygodę pracy zapewnia zastosowana w narzędziu innowacyjna, obrotowa głowica tnąca, obracana w zakresie 90 stopni. Sprawia to, że użytkownik nożyc podczas pracy stoi zawsze w idealnej pozycji roboczej tuż przy żywopłocie i nie ma potrzeby zmieniania położenia rąk – urządzenie samo przyjmuje odpowiedni kąt pracy. Zainstalowane wycinane laserowo ostrza o nowej geometrii zapewniają idealne trzymanie ciętego materiału oraz efektywne, szybkie i czyste cięcie. Po części wpływają również na znaczącą redukcję wyślizgiwania się ciętego materiału i ułatwienie przycinania kłopotliwych pozostałości żywopłotu. Dzięki zastosowaniu szerokiego rozwarcia noży przy użyciu nożyc GARDENA ErgoCut 48 możemy ciąć gałęzie o dużej grubości.

Podobnie jak w przypadku recenzowanych niedawno akumulatorowych nożyc tej marki, również ten model wyposażony został w zderzak znajdujący się na końcu noża zapobiegający jego uszkodzeniom oraz zapewniający pełne bezpieczeństwo użytkownika przed ewentualnym uderzeniem bądź zranieniem podczas pracy. Precyzyjne cięcie i płynną pracę zapewnia z kolei mocny, wysokowydajny silnik o mocy 550 W. Długość listwy tnącej mianowana jest na 48 centymetrów, zaś zęby oddalone są od siebie co 27 milimetrów. Nożyce generują spory hałas rzędu 95 decybeli. Waga narzędzia GARDENA ErgoCut 48 jest stosunkowo lekka i wynosi 3,8 kilograma.

Na komfort pracy nożycami GARDENA ErgoCut ma również wpływ ergonomicznie ukształtowany uchwyt, bardzo dobrze przystosowany do kształtu dłoni oraz odciążenie kabla zapobiegające przypadkowemu rozłączeniu kabla przedłużającego.

 
Jak więc łatwo zauważy, nożyce GARDENA ErgoCut 48 to doskonały produkt o wielu możliwościach. Cena produktu jest porównywalna z ofertami konkurencyjnych marek i waha się od 520 do 580 złotych w zależności od dystrybutora. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Nożyce do żywopłotu Gardena ErgoCut48

 
 zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 

Źródła: GrafikaGoogle, GARDENA.


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)