Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

FISKARS Teleskopowy wyrywacz do chwastów

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: FISKARS Teleskopowy wyrywacz do chwastów
 
Producent: FISKARS
 
Klasyfikacja: narzędzia ogrodnicze
 
Specyfikacja: długość - 1 m, waga - 1,7 kg
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość użytych materiałów

Minusy


brak


W swojej “szopie” narzędziowej posiadam kilka narzędzi marki FISKARS (w tym recenzowaną niedawno piłę FISKARS Xtract) i mogę potwierdzić krążące po sieci nieskazitelne wręcz opinie na ich temat (nie liczę tu naturalnie wypocin zawistnych hejterów, którzy nie mieli nawet styczności z produktami FISKARS a wytykają im wymyślone wady). Z teleskopowym wyrywaczem do chwastów niestety nie […]

1
Opublikowany 13 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest teleskopowy wyrywacz do chwastów marki FISKARS. Produktów tej firmy nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba – powszechnie cieszą się one doskonałą opinią zarówno w sieci jak i wśród ich szczęśliwych posiadaczy. Czy recenzowane narzędzie potwierdzi dobrą renomę marki? Czym się ono charakteryzuje? Ten wpis pozwoli Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. Zaczynajmy!
 

W swojej “szopie” narzędziowej posiadam kilka narzędzi marki FISKARS (w tym recenzowaną niedawno piłę FISKARS Xtract) i mogę potwierdzić krążące po sieci nieskazitelne wręcz opinie na ich temat (nie liczę tu naturalnie wypocin zawistnych hejterów, którzy nie mieli nawet styczności z produktami FISKARS a wytykają im wymyślone wady). Z teleskopowym wyrywaczem do chwastów niestety nie miałem jeszcze okazji do bliższego zapoznania się więc nie mogę powiedzieć zbyt wiele ponad to, co opisuje producent. Jeśli jednak wierzyć jego zapewnieniom to wyrywacz FISKARS zasługuje na same superlatywy.

Wyrywacz do chwastów FISKARS to innowacyjne narzędzie, które znajdzie swoje zastosowanie podczas usuwania niepożądanych roślin z powierzchni trawnika. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie ponieważ chwast tępiony jest bez używania jakichkolwiek chemikaliów. Dzięki teleskopowej konstrukcji ich cięcie przebiega bez schylania się. Warto powiedzieć kilka słów na temat samego wykonania narzędzia. Wyrywacz FISKARS wytworzony został w całości z aluminium i poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Wysokowęglowe stalowe pazury sięgając w głąb trawnika i obejmując korzeń rośliny z czterech stron zapobiegają odrastaniu tępionych chwastów. Użyte rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na skuteczną – a co najważniejsze – ergonomiczną pracę, bez nadwyrężania mięśni rąk czy pleców.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to cechuje się on długością 1 metra oraz wagą 1,7 kilograma. W pełni regulowany trzonek pozwala na komfortową pracę bez względu na wzrost osoby użytkującej narzędzie. System uwalniania wyrywanych chwastów zapewnia czystą pracę.

 
Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za recenzowany wyrywacz do chwastów FISKARS mieści się w granicach normy rynkowej. Wynosi ona w zależności od sklepu (lub oferty internetowej) od 140 do 170 złotych. Sam produkt jest solidnie wykonany i bardzo dobrze recenzowany przez jego użytkowników – głównie ze względu na komfortową pracę nieobciążającą mięśni pleców. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

wyrywacz chwastów fiskars opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playslista “Fiskars wyrywacz chwastów“>

 
 zobacz ! filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Źródła: FISKARS, własne


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


 1.  
  teofil weyna

  posiadam ten wyrywacz do chwastów
  Zakupiłem go w Bydgoskim OBI w dniu 09.07.2015r.(posiadam czytelny paragon)
  Problem w tym że tydzien przed upływem gwaracji uleg uszkodzeniu,mianowicie zerwała sie
  częsc plastykowa wyrzucająca z chwytaka urobek chwastu.
  Kiedy zgłosiłem się do OBI by ta czesc zareklamować okazalo się że spóznilem sie o dwa dni
  Zależy mi na otrzymaniu tej uszkodzonej czesci,OBI twierdzi że niema takich możliwosci
  by mnie w tym pomóc
  Zwracam się więc tą drogą o pomoc

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)