Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Grill gazowy Landmann 126 cm x 105,5 cm

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Grill gazowy Landmann 126 x 105,5 cm
 
Producent: Landmann
 
Klasyfikacja: grille gazowe
 
Specyfikacja: wymiary: 126 x 105,5 cm
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
6 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość wykonania, duża ilość palników

Minusy


wysoka cena


Grill gazowy Landmann to wysokiej klasy urządzenie posiadające aż trzy palniki wykonane ze stali szlachetnej. Dodatkowo z boku grilla został umieszczony dodatkowy palnik pozwalający wygodne przygotowywanie kilku potraw naraz. W konstrukcji recenzowanego grilla Landmann nie zabrakło takich elementów jak wskaźnik temperatury czy reduktor ciśnienia. Przez wiele osób elementy te zdają się być pomijane podczas zakupów […]

0
Opublikowany 27 maja 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest grill gazowy marki Landmann pochodzący z sieci marketów OBI. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami 126 x 105,5 centymetra. Bez wątpienia fani majowego grillowania będą nim oczarowani. Przyjrzyjmy się z bliska oferowanym przez niego możliwościom. Zaczynajmy!
 

Grill gazowy Landmann to wysokiej klasy urządzenie posiadające aż trzy palniki wykonane ze stali szlachetnej. Dodatkowo z boku grilla został umieszczony dodatkowy palnik pozwalający wygodne przygotowywanie kilku potraw naraz. W konstrukcji recenzowanego grilla Landmann nie zabrakło takich elementów jak wskaźnik temperatury czy reduktor ciśnienia. Przez wiele osób elementy te zdają się być pomijane podczas zakupów i nie zwraca się na nie uwagi – jest to wielki błąd ze strony kupujących. Udogodnienia tego typu pozwalają na łatwą kontrolę poziomu ciśnienia i temperatury, a dodatkowo zapewniają bezpieczne i płynne zasilanie całego urządzenia.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego grilla Landmann został on wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej w kolorze czarnym. W całości konstrukcji nie zabrakło podręcznego schowka pod grillem na węgiel i podpałkę. Obszar rusztu o wymiarach 54 x 39 centymetra budzi podziw i pozwala na przygotowanie wielu potraw jednocześnie. Ruszt wykonano z materiału żeliwnego. Równie dobrym rozwiązaniem jest również zastosowanie klapy górnej – zapewnia ona wysoką jakość grillowanych mięs i warzyw. Urządzenie dedykowane jest bardziej jako rozwiązanie stałe z uwagi na sporą – 25 kilogramową – wagę, jednak w razie potrzeby przetransportowania grilla z miejsca na miejsce udogodnią nam to zamontowane boczne kółka jezdne.

 
Cenowo produkt marki Landmann przedstawia się bez większych rewelacji. Niespełna 900 złotych to dosyć duży wydatek jak na urządzenie służące wypoczynkowi i rekreacji. Niemniej jednak sprawdza się ono znakomicie podczas letnich biesiad rodzinnych i za wysoką jakość wykonania i szeroką funkcjonalność wystawiam mu najwyższą ocenę.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)