Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Grill kociołek z tacą Visions GR4152

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Grill ogrodowy GR4152
 
Producent: Visions (?)
 
Klasyfikacja: grille ogrodowe
 
Specyfikacja: wysokość 40 cm, szerokość 36 cm
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
4 wszystkich głosów

 

Plusy


niska cena, grill z pokrywą

Minusy


brak dodatkowych półek i pojemnika na popiół


Okrągły grill GR4152 wykonany został na kształt kociołka. Wyposażony został w pokrywę z wygodną rączką. Takowa konstrukcja daje gwarancję jakości przygotowywanych potraw – przyrządzone w takim naczyniu nie będą wysuszone. Plus na konto producenta! Wracając do pokrywy, wyposażona została ona w system regulacji dopływu powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo możemy kontrolować temperaturę ognia podczas grillowania, […]

2
Opublikowany 21 maja 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejsza recenzja jest kolejną z serii recenzji produktów z Allegro. Tym razem kolej padła na grill kociołek z tacą marki Visions (?) model o oznaczeniu GR4152. Za jego zakupem przemawia niezwykle atrakcyjna cena i wrażenie solidności wykonania. Zaczynajmy!
 

Okrągły grill GR4152 wykonany został na kształt kociołka. Wyposażony został w pokrywę z wygodną rączką. Takowa konstrukcja daje gwarancję jakości przygotowywanych potraw – przyrządzone w takim naczyniu nie będą wysuszone. Plus na konto producenta! Wracając do pokrywy, wyposażona została ona w system regulacji dopływu powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo możemy kontrolować temperaturę ognia podczas grillowania, a nasze potrawy nie mają najmniejszych szans by się przypalić. Plus numer dwa! W konstrukcji samego grilla brakuje mi z kolei dodatkowych półek na przyprawy, tacki z potrawami, itp. Nie znajdziemy w niej również popielnika – zastosowano tu dość prymitywną tacę, która rzekomo ma zapobiegać opadaniu popiołu na trawę czy płytki. Jak to wygląda w praktyce?  Wystarczy lekki powiew wiatru a cały popiół z tacki ląduje pod grillem. Pierwszy minus. Pierwszy i właściwie ostatni bo producent nadrobił wszelkie niedociągnięcia bardzo atrakcyjną ceną – za niespełna 50 złotych w żadnym markecie nie znajdziemy grilla z pokrywą! 

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to grill został wykonany w całości ze stali i pokryty powłoką emalii. Ruszt chromowany. Wymiary – wysokość 40 cm, szerokość 36 cm.

 

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


 1.  
  Sko3i
  00.5

  Jedno sezonowy przy sporadycznym używaniu
 2.  
  Ania i Marcin
  1.5

  Wszystko zależy ile się sypie i czego, do tego grilla lepszy będzie węgiel drzewny, brykiet daje większą temperaturę spalania, co skraca “życie” blachy.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)