Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Impregnat do drewna ogrodowego Altax Jedna Warstwa mahoń

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Altax Jedna Warstwa mahoń, 5L
 
Producent: Altax
 
Klasyfikacja: impregnaty do drewna
 
Specyfikacja: opakowanie: 5 litrów
 
Średnia cena (zł): 50
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność, doskonałe połączenie walorów dekoracyjnych z funkcjami ochrony drewna

Minusy


brak


Altax Jedna Warstwa jest impregnatem do pielęgnacji drewna ogrodowego, zabezpieczającym je przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Produkt jest niezwykle prosty w aplikacji i dzięki swej unikatowej strukturze umożliwia drewnu oddychanie i oddawanie wilgoci na zewnątrz. Swoje główne zastosowanie produkt Altax znajduje podczas dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń. Preparat jest łatwy w nakładaniu, a dzięki swojej […]

0
Opublikowany 22 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest specjalistyczny impregnat do drewna ogrodowego popularnej marki Altax – Jedna Warstwa w kolorze mahoń w pięciolitrowym wariancie. Lato coraz bliżej – nadszedł odpowiedni czas by należycie zadbać o nasze meble ogrodowe. Sprawdźmy, czy produkt Altax nam w tym pomoże. Zaczynajmy recenzję!
 

jaki impregnat do mebli ogrodowych

Altax Jedna Warstwa jest impregnatem do pielęgnacji drewna ogrodowego, zabezpieczającym je przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Produkt jest niezwykle prosty w aplikacji i dzięki swej unikatowej strukturze umożliwia drewnu oddychanie i oddawanie wilgoci na zewnątrz. Swoje główne zastosowanie produkt Altax znajduje podczas dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń. Preparat jest łatwy w nakładaniu, a dzięki swojej niespotykanej nigdzie indziej żelowej konsystencji jest wolny od zacieków i cechuje się bardzo dobrą rozcieralnością.

Jeśli chodzi o stronę techniczną impregnatu Altax Jedna Warstwa, jak już wyżej wspominałem opisywany wariant to 5 litrowe opakowanie w kolorze mahoń. Preparat charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością – przy jednokrotnym malowaniu z jednego litra pokryć możemy do 16 metrów kwadratowych powierzchni. Jak sama nazwa wskazuje dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego wystarcza zastosowanie zaledwie jednej warstwy impregnatu. Szybkie schnięcie produktu pozwala na ukończenie prac pielęgnacyjnych w ciągu jednego dnia. Zawarte w strukturze preparatu nanoelementy zabezpieczają impregnowane powierzchnie drewniane przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych powodujących szarzenie się drewna oraz rozpad zawartej w nim celulozy, a także chronią je przed wilgocią, pleśnią i grzybami. Środek jest całkowicie wodorozcieńczalny. Zaleca się aplikować go ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka. Posiada posiada ważny Atest PZH – nie wykazuje więc on negatywnego wpływu na zdrowie.

 
Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za 5 litrowe opakowanie impregnatu Altax Jedna Warstwa (kolor mahoń) oscyluje w okolicach 50 złotych. Jest to więc cena całkiem atrakcyjna w porównaniu w konkurencyjnymi preparatami tej klasy. Preparat Altax Jedna Warstwa ceniony jest głównie za swoją wysoką wydajność oraz dobry stosunek jakości do ceny. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

altax impregnat do drewna ogrodowego opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy


 zobacz również filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Twitter

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)